Laptop po formacie czyta tylko kartę zintegrowaną

Witam,

 

Proszę skorzystać z przycisku Edytuj a następnie dokonać korekty tytułu.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza. 

Po pierwsze, najważniejsze: nie “po formacie” bo to jest bzdurne określenie, tylko po (re)instalacji systemu operacyjnego.

Po drugie: w przypadku laptopów w dwoma kartami graficznymi sterowniki należy pobierać i instalować ze strony producenta laptopa a nie ze strony producenta karty graficznej.

Zawsze robiłem to tak jak na zdjęciu załączonym wyżej czyli za pomocą instalatora Nvidia i nigdy nie było z tym problemu. Co i tak nie rozwiązuje problemu mojej karty graficznej której nie czyta.

BIOS ?

“Pochodzenie” sterowników jest nieważne . Ostatecznie i tak pisze je w tym przypadku NVIDIA . Problemem jest to , że karta graficzna NVIDIA jest w ogóle nie wykrywana .

Kontroler PCI Simple Communications - Akualizuj sterownik (Windows Update) - Intel Management Engine Interface ?

Ok rozumiem ze najpierw muszę zainstalować sterownik do PCI Simple Communications. Ktoś może ma pojecie skad go pobrać ? Szukałem również na stronie lenovo niestety bezskutku jak i też za pomocą identyfikatora sprzętu:

PCI\VEN_8086DEV_1E3ASUBSYS_397717AA

PCI\VEN_8086DEV_1E3ACC_078000

PCI\VEN_8086DEV_1E3ACC_0780

Ok problem z PCI rozwiązany, ale niestety nadal nie mogę zainstalować sterowników do karty graficznej…