Laptop po formacie i wgraniu sterowników przyciemniony ekran po załadowaniu windowsa

Witam. mam dziwny problem otóż mam laptopa toshiba satellite l750d zrobiłem format dysku wgrałem windows 7 i przyszedł czas na instalowanie sterowników instalowałem ze strony producenta toshiba jest ich 4 dwa amd dwa ati zainstalowałem 3 gdyż czwartego nie da się pobrać żaden z nich nie chciał się zainstalować poprawnie tak jakby zainstalował a nic się nie zmieniło. Ściągłem program slimdrivers program ściągnął sterowniki do karty graficznej komputer się uruchomił wszystko super wreszcie ładny obraz i można zwiększyć rozdzielczość jednak na drugi dzień po ponownym załączeniu komputera obraz robi sie czarny widać tylko pod światło zapraszamy gdy zaczyna się ładować windows przed załadowaniem obraz jest ok. Gdy podpinam przez hdmi do tv obraz na tv działa. Przyciski do zwiększenia jasności nic nie dają w ustawieniach wszystko mam na 100% jasności właczyłem wszystko na maksimum dałem żeby nigdy nie przechodził w tryby uśpienia czy oszczędzania baterii i nic, odinstalowałem sterownik i wszystko jest jak być powinno tzn jest jasność obrazu jednak obraz jest jaki jest. Czy ktoś wie jak to naprawić teraz gdy próbuje zainstalować ze strony toshiba piszę że mam najnowsze sterowniki a wyświetla w menadżerze  standardowa karta graficzna vga zamiast radeon… 

Z góry dziękuję za odpowiedź 

Pozdrawiam

A plany zasilania nie są domyślnie ustawione na ściemnianie?

plan zasilania mam wysoka wydajność dałem wszystko na 100% i żeby nigdy nie przechodził w żadne tryby uśpienia ani nic

http://www.toshiba.eu/innovation/download_drivers_bios.jsp

tak z tej strony ściągałem sterowniki do karty graficznej są 3 dwa amd jedno ati wszystkie 3 instalowałem i żadne nic nie zmieniało dopiero zainstalowanie z tego programu co opisałem wyżej chodziło jednak obraz po włączeniu był ciemny

a moźe kombinacja Fn + strzałka :wink:

 

A tak poważnie w niektórych Toshibach pomagała aktualizacja BIOS-u do najnowszego.

 

Te problemy występują przy wersji 1.50 więc szukaj wyższej wersji np. 2.10

DarkPeter wielkie dzięki za pomoc pomogło mogłem normalnie zainstalować sterowniki najnowsze i obraz jest ok, dobrze że są tacy ludzie a szkoda że na stronie toshiby nie ma takiej informacji bo to raczej w ich interesie powinno być temat zamykam mam nadzieje że jeszcze komuś się przyda

Pozdrawiam