Laptop po przeinstalowaniu systemu nie wykrywa grafiki

Witam. 

Mam problem z moim laptopem mianowicie postanowiłem kupić dysk SSD do laptopa.

Pobrałem dysk do instalacji Windows 8.1 ze strony Microsoft-u.

Zainstalowałem sterowniki z folderu który był już w kupionym na allegro laptopie ale pojawił się problem.

Gdy chciałem zainstalować sterowniki do karty graficznej nvidia gforce gt740M to pokazało ze nie nie wykryło sprzętu.

Mam też taki problem że z tyłu na obudowie jest napisany całkiem inny model niż podaje program Sony.

MODEL WYKRYTY PRZEZ PROGRAM: svf1521p6ew.

MODEL NA LAPTOPIE: svf152a29m

Ktoś umie rozwiązać ten problem?

Przed instalacją sterowników Nvidia instaluje się sterowniki Intel (dostępne na tym portalu).

Najpierw zaistałowałem sterowniki chipsetu a puzniej intela. 

Takie odpowiedzi mi nie pomagaja.

Jeszcze chciałbym dodać że przy wcześniejszych instalacjach systemu(robiłem to już chyba z 10 razy instalowałem też win. 7)  i instalowaniu sterowników pokazało mi kartę graficzną jako ukrytą i w opisie sprzętu pisało że sprzęt nie jest podłączony (kod 45).

Nic nie zmieniałem w biosie. Znam się trochę na biosie.

To może trzeba zmienić w BIOS-ie ustawienia IGPU/GPU ?

Model laptopa ?

WIN+R

CMD.exe

OK

SET DEVMGR_SHOW_NONPRESENT_DEVICES=1

ENTER

DEVMGMT.msc

ENTER

Widok - Pokaż ukryte urządzenia

“Najpierw zai ? sta ł owałem sterowniki chipsetu ? a p uz niej i ntela.” ?

 

Model laptopa masz już napisany wyżej. Ale napiszę jeszcze raz: svf1521p6ew, tak pisze w biosie.

To jest bardzo uproszczony bios nie ma za bardzo co zmienić. 

Chodziło mi o to że najpierw zainstalowałem sterowniki chipset intel, a później karty graficznej Intel.

http://allegro.pl/sony-vaio-fit15-svf152a29m-i3-4gb-500gb-750m-1gb-i6202569067.html

?

Prawdopodobnie uszkodzona grafika .

Chciałbym jeszcze dodać że karta działała normalnie wcześniej przed reinstalacją systemu. 

Wysyłam zdjęcie w załączniku. 

Nowy obraz mapy bitowej.jpg

Z wygładu taki sam ale mam procesor Intel i5-3337U 1.80 Ghz, 8 GB Ram, karta graficzna GT740M 2 GB