Laptop pod CAD-a, Photoshopa, okazyjnie gier [max 6k zl]


(Zefirson) #1

Witam. 


(Wojtek Gryf) #2

Kumpel grał na macu i chyba ‘nie wyglądało to najlepiej’ :wink:


(Zefirson) #3

Myślę że 15 będzie już komfortowo. Spodobały mi się della inspiron ale przeczytałem gdzieś ze niby 4k było dość problematyczne na laptopie przy niektórych aplikacjach i w dodatku miał strasznie blłyszczacą matryce. Jeżeli będzie jakaś ciekawa propozycja 17/18" to tez się nie obrażę, ale jak będzie duża różnica w cenie to wolę 15" :slight_smile:


(Dimatheus) #4

Zefirson , na forum używamy polskich liter diakrytycznych (ą, ć, ę, ń i tak dalej). Proszę - korzystając z przycisku Edytuj (na dole każdego posta po lewej stronie) - wyedytować swój ostatni post w tym temacie, dodając polskie znaki. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.


(Wojtek Gryf) #5

Kwestia dobrania karty graficznej, w co chciałbyś grać i w jakiej jakości?

W tej cenie od najlepszej do najgorszej:


(Zefirson) #6

(Wojtek Gryf) #7

Nie 4K, ta rozdzielczość obniża wydajność ma straszne skalowanie przez windows. Tak naprawdę jest zbędna i nie ma nawet racji bytu w 15". Twoje oko nie zauważy wzrostu gęstości pikseli, FullHD to najlepsze optimum.


(Zefirson) #8

wmk Może odbyć się w Polsce, ponieważ będę w grudniu, ale wtedy chyba mija się z celem gwarancja skoro studiuje w UK i tutaj będę 95% czasu w roku(myślę, że sprzęt jest podobno cenowy, ewentualnie mam jeszcze możliwość kupienia w US, ale też nie wiem co z gwarą wtedy). Znalazłem też jakąś używkę http://www.ebay.co.uk/itm/MSI-GT70-2QD-2458UK-17-3-Gaming-Laptop-NVIDIA-GeForce-GTX970M-8GB-DDR3-RAM-/262157581500?hash=item3d09cf3cbc:g:c7YAAOSwQoFWPgTt 


(Wojtek Gryf) #9

Najlepsze od najtańszych:


(Zefirson) #10

(Wojtek Gryf) #11

Seria GE ma problemy z chłodzeniem. Nie wyróżnia się niczym większym. GS jest ciekawy, ale ceny jego w danych podzespołach wysokie.


(Zefirson) #12