Laptop pokazuje pulpit i sie wylácza


(corrtez) #1

Spróbuje jeszcze raz moze ktos mi cos powie...

Laptop sie uruchamia tylko do momentu pokazania pulpitu (WIN XP HE SP3) potem na sekunde pokazuje sie jakis blád (0x0e6d7363) i sie wylácza. Ostatnia dobra konfiguracja nie dziala tak samo uruchmienie w trybie bezpieczenstwa ale tylko na tym samym profilu. Jesli uruchomie tryb bezpieczenstwa i zaloguje sie jako administrator to dziala (przynajmniej teraz).

Jesli ktos potrzebuje logi z OTL i HJ to sá w moim poprzednim poscie:

wylaczajacy-sie-laptop-t386284.html

Dzieki :slight_smile:


(Agnieszkabogdan1i2) #2

Razem z powerem przyciskaj F8 i z menu wybierz opcję napraw komputer( o ile stworzyłeś dysk z systemem) albo przywróć go z ukrytej partycji. Jeżeli to nie pomoże proponuje poszukać błędu w BIOS-ie.


(Surmapiotr) #3

jeżeli pokazuje ci pulpit to prawdopodobnie ze systemem jest ok, wejdź do biosu i spr temperaturę procesora, rozbierz go i przeczyść wentylator


(corrtez) #4

Dzieki za pomoc. Wygláda na to ze musze zrobic update biosu, w tym co jest praktycznie nie ma nic do zmiany poza czasem i datá nie wspominajác juz o temperaturze...


(Technik Elektro) #5

kolega wyżej podał złe informacje, czy laptop nagrzewa się w jakiejś jego części ?? jeśli tak to może to być związane rzeczywiście z zapchanym przez kurz wylotem powietrza, innym powodem owego zachowania może być uszkodzony zasilacz (jeśli bateria nie trzyma), ram, płyta główna.