Laptop poleasingowy

Witam, szukam jakiegoś poleasingowego laptopa. Chciałbym się zorientować ile muszę dać za dobrą maszynkę. Wymagania to min 8 gb ram, ssd mile widziane choć strasznie wywinduje cenę w górę, grafika najlepiej dedykowana, ale też nie koniecznie. AutoCAD ma śmigać jak szalony no i zagrać w coś czasami też byłoby milo. Cena oczywiście jak najniższa. Zakochałem się w Dellu E6410 kupionego dla babci, potrzebuje jedynie czegoś mocniejszego. Nie pali się, chciałbym zobaczyć tylko wasze propozycje.

 

Pozdrawiam Scyzoryk. :smiley:

Szukaj czegoś z minimum Core i5 3-generacji w wersji M , np. Dell E6430, HP 8570p, HP 8470p, HP 6470b, Lenovo T530

Posłuchaj Jarka ma bardzo dobrą widzę na temat laptopów biznesowych.

Dziekuję za odpowiedzi :D. Proszę nie krępować się z innymi propozycjami. Pozdrawiam.

Najlepsze juz zostały podane :slight_smile:

Jaro070 pytanie do Ciebie. Nie zakładam nowego wątku, bo chodzi dokładnie o to samo. Laptop poleasingowy. Sprawdziłem te sugerowane, ale bardzo zależy mi na matrycy co najmniej 15,6". Z tych co wymieniłeś, to tylko HP 8570p spełnia to wymaganie. Bardzo zależałoby mi na Dellu. Czy mógłbyś zasugerować coś więcej w tym rozmiarze? Jeśli Delli nie będzie, to może być HP. Cena 1600-1800. Dzięki.

Zobacz Dell E6530 z Core i5, matrycą HD+ lub FullHD, podświetlaną klawiaturą i dokup SSD Goodram Iridium Pro 240 GB.

Coś takiego http://allegro.pl/dell-e6530-intel-i5-full-hd-1920x1080-nvidia-6-320-i6581037671.html

Wygląda bardzo zachęcająco, dzięki. Da się może w miejsce napędu zamontować drugi HDD? I czy według Ciebie lepszym wyborem będą Delle czy HP?

Da się zamontować dysk zamiast DVD:

 

 

Zależy który znajdziesz w lepszej dla Ciebie konfiguracji. Jakość wykonania w obu jest dobra.