Laptop przy uruchamianiu zawiesza się

Witam. Od wczoraj mam pewien problem z laptopem. Mianowicie, postanowiłam przywrócić ustawienia fabryczne ze względu na kiepską pracę komputera. Z początku wszystko było w porządku. Po zakończeniu resetu laptop ponownie się uruchomił i rozpoczął instalowanie aktualizacji. Na ekranie wypisana była informacja, że komputer zostanie uruchomiony kilka razy. Jednak przy ponownym uruchamianiu komputer „stanął w miejscu”. Na ekranie widnieje tylko nazwa producenta (Lenovo). Nie słychać również aby pracował. Jeśli ktoś jest w stanie mi pomóc, uprzejmie proszę o jakiekolwiek informacje.

Miałam podobny problem. Według mnie po ustawieniach fabrycznych laptop próbuję przywrócić pewne aktualizacje, a to może trochę potrwać. Od niedawna mam laptop. Ciągle coś aktualizuje, a jak jakąś aktualizację zignoruję robi się strasznie powolny. Lepiej poświęcić jeden do dwóch dni, aby został z problemem sam na sam. Mój laptop resetował się, co kilka minut, aż do rana.

jak wogóle nie masz do niego dostępu, to odepnij zworkę od biosa t po kilku sekundach wepnij ją z powrotem (Jak będzie potrzeba to będziesz musiał laptop rozkręcić)