Laptop - pytanie o wydajność

Witam, od kilku dni składam sobie laptopa jak na razie stoję na tym:

NVIDIA GeForce Go 7900 GS

AMD SEMPRON 3400+ 64 bit

1 GB Ram

reszta standard jak w każdym lapie. Pytanie mam odnoście gier oczywiście najnowszych jakie są obecnie na rynku (Carbon, SC:Double Agent, NWN 2, itp) jak one będą się teoretycznie sprawować na tym sprzęcie ?? Będzie można je odpalić na jakiś znośnych ustawieniach ??

oczywiście że będzie można:) i to nawet na dosyć wysokich detalach. a co do jeszcze wmiare nowych gier to:Gothic 3,Fifa 07,PES6 e.t.c.

Mam jeszcze jedno pytanie, matryca będzie chyba 15,4" jaka będzie możliwa największa rozdzielczość ??

1024x768

No co ty :mrgreen: ja mam taką na LCD 19’

1280x800

to w końcu jaką ??

1024x768 czy 1280x800 oraz czy gry w tej rozdziałce nie będą jakoś dziwnie wyglądały, mowa o skalowanie obrazu.

1280x800, ewentualnie 1280x768…

zależy od modelu nootebooka…

taż mam 15,4… przy rozdzielczości 1280x800 pracuje sie bardzo dobrze :slight_smile:

jeśli chodzi o gry faktycznie są troche rozciągniete ale nie rzuca sie to w oczy :wink: poza tym należy pamiętać, ze przy monitorach LCD najlepiej pracować przy max. rozdzielczości aby występowało jak najmniej rozciagnięć…

Dobra matryca panoramiczna obsłuży rozdzielczość 1920x1200 przy 15,4" :wink:

Mam trochę słabszy sprzęt (patrz podpis), ale na wydajność gier nie narzekam… A co do ekranu 15,4", to najlepiej ustawić rozdzielczość 1280x800,a w grach niech będzie 1024x768 - tak, jak powiedział kenny198p rozciągnięcie nie rzuca się bardzo w oczy (ja się przyzwyczaiłem po 10 minutach :wink: )

senshiro a możesz podać przykłady gier oraz na jakich ustawieniach grasz ??

Może to nie są najnowsze hity, ale mniejsza z tym. Oto (mniej-więcej) gry i ustawienia (gdy w nie grałem miałem tylko 512 mb RAM, drugą kostkę kupiłem niedawno):

-Far Cry na pozimie detalów średnim i rozdz. 800x600 (nie próbowałem zwiększać, może jak będę następnym razem to przechodzić to spróbuję)

-Painkiler - high - 1024x768

-NFS HP2 - high - 1024x768

Przymierzam się również, żeby sprawdzić F.E.A.R. - podobno nie powinienem mieć z tym żadnych problemów… :slight_smile:

Ty składasz a ja chcę kupić taki do gier itd.ale mam problem jaki