Laptop - pytanie

Cześć. Chcę sobie kupić laptopa do 2 tysi i natrafiłem na takie coś http://allegro.pl/gamer-lenovo-v310-i3-6006u-8gb-ssd240-r17m-2gb-w10-i7159467319.html O co chodzi z tą ceną? Inne laptopy z podobnymi parametrami zaczynają się od 2300, 2400. Czy to nie jest jakiś przekręt? Człowiek ma bardzo pozytywne komentarze więc ewentualnie spodziewałbym się jakiegoś haczyka w podzespołach. Co sądzicie o tym laptopie i o tej aukcji? Największym tu plusem jest ta dedykowana grafa i chociaż nie mam zamiaru w ogóle grać na tym laptopie to wydaję mi się że warto mieć coś lepszego od popularnego Intel HD. Z góry dzięki za pomoc a szczególnie wyjaśnienie skąd mogła się wziąć tak niska cena przy tak dobrych parametrach.

|Zainstalowany system operacyjny|Microsoft Windows 10 (64-Bit)|
|Dołączone oprogramowanie|Office 365 Personal wersja Trial| jeden jak i drugi to na próbę 30 dni .

Procesor Intel Core i3-6006U dobry . I ja bym go kupił ,ale poczekaj na innych co opiszą.

Warto. Zauważ natomiast, że procesor to niskonapięciowy klocek przeznaczony do budżetowych konstrukcji, który sprawdzi się raczej w biurowych programach. Tanie komputery firmy Lenovo już dawno przestały być przyzwoitymi.

Po pierwsze to dziękuję za odpowiedzi.
Leszek2204, gdzie w opisie aukcji zauważyłeś że system to wersja trial? (ja szukałem i się nie dopatrzyłem)
SmellyCat, czyli mimo że ten procek szału nie robi to dopłacenie do tego radeona mimo wszystko ma sens? Aha, i co w takim razie jest przyzwoite? :wink:

To nie jest jakiś najnowszy laptop.

nie system ale Office 365 Personal , a kto może wiedzieć co jest grane z Win10?

Windows 10 jest chyba wgrana pełna wersja.
Office jest w wersji trial to normalne wersja oryginalna jest dosyć droga.

ok dzięki

Pakiet office możesz zastąpić darmowym LibreOffice zresztą znajdziesz na portalu dobreprogramy sporo informacji o nim.