Laptop restartuje się po załadowaniu systemu

Mam problem, mój laptop od wczoraj nie chce się właczyć, po ładowaniu do windowsa reseuje się i tak w kółko. Próbowałem wgrać na nowo windowsa ale nie chce go odczytać z płyty :confused: Wybrałem na cd/dvd, wlazylem windowsa, restart i laptop sie wlacza, nastepnie czarny ekran i migajaca kreska i po 2 minutach laptop przechodzi do ladowania xp i sie resetuje :confused:

Dymko131 napisz coś więcej jaki to laptop i pisz po polsku bo tego się czytać nie da

I czy płyta z windowsem jest oryginalna.

A nie masz przypadkiem napisu aby kliknąć przycisk, aby kontunuować?

Dymko131 , zgodnie z regulaminem, który zaakceptowałeś podczas rejestracji, proszę dokonać zmiany tytułu na taki, który wstępnie opisze problem, w przeciwnym razie temat wyląduje w koszu.

Więc tak:

Płyta jest oryginalna z logiem laptopa.

Włączam laptop, ładuje się windows i reset, i tak cały czas.

Ustawiłem bootowanie z cd, wkladam cd, resetuje laptopa, włącza się, następnie czarny ekran i migająca kreska taka jak by się pisało i po chwili tak jakby tej płyty nie widziało ładuje normalnie windowsa i reset i tak cały czas :confused: Sprawdzałem inną płytę , to samo :confused:

A gdy podczas migania tej kreski naciskam jakiś guzik to jest jeden wielki pisk.

A wyłączyłeś opcję aby po nie wyszukaniu płyty bootowało z czegoś innego?