Laptop sam sie restatuje i dziala bardzo wolno

Witam,

pisze z chinskiego laptopa kolezanki (Lenovo). Komp dziala bardzo wolno i sam sie restartuje, probowalem uruchomic jakiegos skanera online ale po chwili nastepuje restart. Ma zainstalowane troch programow, w tym antywira, ale i tak nie powinien dzialac tak wolno a w szczegolnosci sam sie resetowac, i nie wiem czy to jest wina robakow i wirusow czy wadliwego hardware’u Ponizej zamieszczam logi, bardzo prosze o pomoc.

HijackThis:

SilentRunners:

Bardzo dziekuje za pomoc. Pozdrawiam

usun wpisy

Skan AVG AntiSpyware 7.5 po update, wklej raport.

Otwórz notatnik i wklej w nim to:

Plik -> zapisz jako -> zmień rozszerzenie na wszystkie pliki -> zapisz pod nazwą FIX.REG

Odpal plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru i reset kompa :slight_smile:

Przeczytaj to: KLIK i wklej zawartość plików minidump :slight_smile:

Sprawa wyglad gorzej niz myslalem, naprawilem co si dalo w rejestrze, skan AVG za kazdym razem restaruje kompa, po czym nie wyskakuje blue screen, mimo zmiany w systemie. Ostatni plik z minidumpa jest z 29 czerwca, mimo iz restart nastepuje codziennie, a jego zawartosc jest bardzo dziwna:

Moze przegrzewa jej sie CPU, tylko nie wiem jak to sprawdzic i temu zaradzic. Porsze o pomoc.

Temperatury sprawdzisz > Everest Ultimate Edition 3.50 > zakładka komputer > czujnik.

Zainstaluj nowe sterowniki od karty graficznej.

Sprawdź jeszcze podgląd zdarzeń zaraz po kolejnym restarcie:

start > uruchom > eventvwr > zakładka system > wpisy na czerwono z czasu restartu > dwuklik > to co jest w opisie zaznacz > ctrl +c i do posta wklej ctrl + v.

Scignalem program i nowe sterowniki, podczas skanowania systemu (AVG) temperatura wzrosla az do 102 stopni celciusza (normalnie jest kolo 50). Skan nic nie wykryl. Ponizej zamieszczam logi z HijackThis, SilentRunners and Combofix, czy wszystko jest wporzadku ??

HijackThis:

SilentRunners:

ComboFix:

Myslalem, ze juz wszystko wporzadku, ale jak zapuscilem skanera online (MKS) to temperatura procka wzrosla do 105 stopnii celciusza i sie zrestartowal. Co moze byc przyczyna takiego grzania sie procka, jak moge temu zaradzic i czy zmiana innych sterownikow (np. plyty glownej) moze pomoc ? Moze go powinienem rozkrecic i cos przeczyscic, ale nie znam sie zbytnio na tym wiec powiedzcie mi co mam zrobic i na co mam zwrocic uwage. Bardzo dziekuje za wszelka pomoc. Pozdrawiam.

Logi są czyste. Musisz dokupić dodatkowe chłodzenie, na razie rozkręć obudowę, niech komp pooddycha.