Laptop sam sie wyłącza

Witam, posiadam laptopa Acer Aspire One 722 mam z nim pewien problem, z niewiadomej przyczyny laptop sam się wyłącza. Nie ma rożnicy czy pracuje na baterii czy pod pradem. Nie ma tez wybranego momentu w ktorym sie wyłącza - raz chodzi 3 dni i sie nie wyłączy, a nieraz potrafi z 20 x w ciagu godziny, nie ma też wybranego momentu wylączenia, dzieje się to przy samym starcie Windowsa a nie raz po kilku minutach pracy. Mam pokladke chłodząca także na 99% laptop się nie przegrzewa. Ktoś ma jakiś pomysł?

mam pytanie kiedy twój laptop był czyszczony ?? daj fachowcom to za 10 zł ci go odkurzą a zobaczysz  poprawe. :slight_smile:

Za 10zł dobry żart :slight_smile: Profesjonalne czyszczenie minimum 100zł.

Wrzuć screena z HWInfo zakładka Sensors (całe okno)

http://www.hwinfo.com/files/hw32_446.exe

Proszę bardzo :

 

4b60ca9cf0cf.jpg1ffd400ef68b.jpg

 

 

 

To sprawdź bez baterii.

 

Sprawdź na innym zasilaczu.

 

Tempeartury OK.

 

Może powoli coś siada na płycie?

Dziewczyna ma identyczny laptop sprawdzałem z jej baterią i zasilaczem jest tak samo.

 

Nie ma wybranego momentu w którym się wyłącza. Dzieje się tak, że wyłączy się zaraz na starcie, dobrze bios nie odpali, a nie raz jest tak, że chodzi kilka dni bez wyłączenia.

Zimny lut, brak styku, uszkodzenie podzespołu na płycie.Inne?

 

Zdarza się, najgorsza usterka?

 

Wyczyść złącza do czego się dostaniesz - pamięć,dysk,inne?

 

Serwis.

Tu czasem mają promocje i wtedy czyszczenie laptopa jest za pół ceny, czyli 48zł.

Niestety lapop poszedł na żyletki, gdyby ktoś potrzebował jakieś częśći lub chciał go kupić w całości - pisać.

 

Za całość dostanę 270 zł ?