Laptop Samsung - Instalacja Windowsa 7 pomoc

Witam, posiadam laptopa samsung z windowsem vista, chcę na nim zainstalować Windowsa 7, ale nie wiem ja kto zrobić, zupełnie inaczej to wygląda jak w komputerze stacjonarnym, ktoś może pomóc ? 

Zakładam że posiadasz oryginalną płytkę i klucz licencyjny. Tutaj masz instrukcję: http://www.trochetechniki.pl/Jak-zainstalowac-Windows-7.-Instruktaz-krok-po-kroku,t,1050,page,1.html

 

Nie bardzo rozumiem, instalacja wygląda za każdym razem tak samo, niezależnie czy to laptop czy stacjonarny (chyba że laptop nie posiada napędu optycznego)

tak mam oryginała, ale chodzi o to że jak włoże do komputera stacjonarnego to czyta a jak do laptopa to nie. w Laptopie przy starcie klikam F2 i wchodzi mi do setup ale tam nie ma żadnej instalacji :confused:

Może próbuj klawiszem Del, albo lepiej - bezpośrednio boot menu - próbuj klawiszy F8, F11, F12.

W stacjonarnym prawdopodobnie masz na pierwszym miejscu ustawione bootowanie z CD. W laptopie masz raczej na pewno dysk na pierwszym miejscu, Musisz zmienić kolejność (albo w BIOSie, albo po prostu wywołać rozruch z płyty za pomocą Boot Menu)

 

nie moge wejść do biosa mam aby na F2 SETUP i F4 RECOVERY :confused:

No to za pomocą F2 powinno Ci wskoczyć do BIOSu