Laptop Samsung, Windows 8.1 - Skąd pobrać stery. AMD Radeon HD 7600M Series

Witam!

 

Jakiś czas temu na laptopie (notebook) firmy Samsung, zaaktualizowałem Windows 8 do 8.1 . Czytałem w internecie jakoby były wymagane nowe sterowniki, czy nawet się usunęły. Zauważyłem, że ucierpiała na tym w sumie jakość gier, które powinno chodzić bez zarzutów. Jestem pewien, że chodzi tutaj o sterowniki.

 

System: Windows 8.1

Pamięć ram: 6 GB

Karta graficzna (według menadżera urządzeń):

  • AMD Radeon HD 7520G + 7600M Dual Graphics

  • AMD Radeon HD 7600M Series

 

W menadżerze urządzeń mam napisane takowe dwie, więc wychodziłoby na to, że dwie posiadam. Chciałbym do nich NAJNOWSZE sterowniki.

 

Dodam, że Windows 8.1 mam w wersji nie 32 a 64 bitowej.

 

Mam nadzieję, że informacje jakie podałem będą dobre i liczę na szybką pomoc :slight_smile:

 

Dodam, że nie jestem specjalistą w dziedzinach sprzętu, patrzyłem nawet na główną stronę AMD, nie wiem jednak czy to nad czym patrzyłem byłoby odpowiednie. Także czekam na “specjalistę”. Pozdrawiam

http://www2.ati.com/drivers/mobile/14-4-mobility-win7-win8-win8.1-64-dd-ccc-whql.exe

Oo, dziękuję za tak szybką, pomocną odpowiedż :).

 

Miło, że są tutaj obeznane osoby, które pomagają “zielonym”.

 

Dzięki jeszcze raz.

Jako iż masz dwie grafiki to zalecałbym raczej korzystanie ze sterowników dostępnych na stronie producenta. Ale tu trzeba znać dokładny model laptopa.

Rozumiem. A te powyższe sterowniki jak myślisz będą dobre? Bo jeśli nie, a po podaniu dokładnego modelu laptopa mogłoby to lepiej pomóc to wolałbym jak najnowsze i najlepsze sterowniki, żeby nie schrzanić.

 

Parametry jak na razie:

 

System operacyjny:Windows 8.1 (64 bit)

Tak podaj.

Właściwie to miałem jakąś aktualizację systemową odnośnie sterowników, ale pobrałem to powyżej i niby wydaję się być ok.

 

Nazwa dokładna: NP355V5C-S05PL

Taka nazwa.

 

Mam pytanie: Risen 3 Władcy Tytanów, gra się uruchamia jednakowoż nawet na niskich nie chodzi płynnie. Gra nie ma jakiś mocnych wymagań, raczej mocniejsze gry mi działaly. Czy to wina sterowników czy jak? bo po tych parametrach raczej widać, że powinno działać. Nawet na systemrequemients spełniam wymagania

http://www.samsung.com/pl/support/model/NP355V5C-S05PL

 

tutaj strona producenta ze wszystkimi dostępnymi sterownikami, 

otóż nie ma sterownika do Windows’a 8.1 ale od 7 powinny pasować. 

 

Pozdrawiam

 

Nie spełniasz. Risen 2 według testów na 7670m niskie 1024x768 30FPS, a nie mówiąc o trójce co teraz wyszła.

A wiedzmin2 śmigał na średnich…