Laptop sie wiesza a temp,ram,dysk,system OK ;/

Witam, mam problem z laptopem HP G62 ktory sie zawiesza (freez i nie reaguje na nic tylko na wylaczenie przyciskiem power lub wypinajac zasilanie), dzieje sie to gdy zaczynam cos robic na nim np sciagac cos, kopiowac, uruchamiac filmik itd. To co udalo mi sie wykluczyc to:

  • system odpada bo zainstalowalem go 3 razy, i odpalalem tez ubuntu i tryb awaryjny w windows7 i w kazdym z przypadkow sie wieszal

  • dysk odpada bo podlaczalem tez moj stary i sie zawieszal na obu ( moj stary dysk jest na 100% sprawny bo pracuje na nim w starym laptopie)

  • temperatury w normie, dysk 32, core 48 i temp1 48 i wgl laptop jest cieply ale nie goracy itd wiec odpada a wiesza sie nawet na 50 st

  • Ram mam 2 kosci po 2gb, zostawilem jedna i w obu portach sie zawieszal, na drugiej kosci to samo

  • grafika, sa 2 karty: radeon 4200 i radeon 5470 i czy wylaczylem jedna lub druga to sie wieszal

Nie mam pojecia co to moze byc, zostaje plyta główna… prosze o jakies porady, czy to mozliwe ze ktos (bo ja nie jestem 1 wlascicielem) wykonal rebaling lub cos podobnego i pada jakies urzadzenie ? W biosie sa jakies logi errorow, np 121530 xxxxxx (x to jakies liczby jakby kod błedu) Bardzo interesuje mnie czy moge sie jakos dowiedziec i jak dowiedziec sie ze sprzedawca wiedzial o tej usterce? Problem pojawil sie nastepnego dnia jak kupilem laptop, wieszal sie po 2-3h a teraz srednio po 10 min jak cos robie