Laptop się wyłącza podczas gry

Proszę o pomoc. Wiem, że taki topic już był ale nie chcę odkopywać tematów poza tym każdy problem dobrze rozwiązywać indywidualnie.

Posiadam starego laptopa Acer Extensa 5220. Poniżej zamieszczam screen temp i wydaje mi się, że są dużo powyżej normy. Jeżeli chodzi o grę to zwykły warcraft 3. Wiatraczek był czyszczony jednak to nic nie daje. Czy ktoś wie jak mi pomóc?

http://img32.imageshack.us/i/screennk.jpg

nie działa to foto ,wrzuć raz jeszcze albo napisz temp

Chodzi mi głównie o to jak obniżyć tę temperaturę. Włączam kompa i wszystko jest ok ale po 15 min gry jest taka temp

HD0 56C

TEMP1 96C

TEMP2 92C

CORE0 87C

Hmm… Laptop na gwarancji ? Jeśli tak, to bym go na Twoim miejscu oddał w miarę możliwości szybko do serwisu.

Moim Zdaniem przegrzewa Ci sie Karta Graficzna,lub Procesor tez tak raz miałem co do procesora jedynie kupic wiekszy Radiator+wiatraczek!

Prawdopodobnie oddam go do serwisu. Jednak korzystam z komputera kilka godzin dziennie (Internet, filmy etc.) i się nie zawiesza. Nie zawiesza się również kiedy gram chociażby w baldur`s gate. Nie wiem jak z innymi grami. W przypadku warcrafta zajmuje to kilka minut. Może coś trzeba gdzieś przestawić? Jakieś propozycje jak obniżyć temperaturę? ( nie mówię o dodatkowym radiatorze bo to raczej zbędne) wszystko było w porządku do tej pory.

Gdyby to był blaszak ( komputer stacjonarny) to mógłbyś dołożyć wiatrak i byłoby git, ale w takim małym pudełeczku jakim jest laptop to za wiele nie zawojujesz.

Tak jak mówi Hitm3n oddaj do servisu, to będzie najlepsze wyjście w tej sytuacji a to, że się nie zawiesza to akurat nie powód żeby go katować.

Warcraft prawdopodobnie więcej wyciska z Twojego kompa, dlatego takie temperatury. Przy przeglądaniu neta i filmów nie jest tak używana karta ani procek, więc się nie przegrzewa.

No nic dzięki za pomoc. Pójdę do serwisu…