Laptop się wyłącza

Witam

Posiadam laptopa toshibe A300D , procesor AMD atholn X2 dual-core ql-62 2.00ghz ram 4 gb

grafika ati radeon 3200hd. Jakiś czas temu oddałem go do naprawy ponieważ mi się przegrzewał dobra wymienili mi cały układ chłodzenia 200zł poszło na to, do tej pory ogladalem jedynie filmy teraz zachcialo mi się grac zainstalowałem sobie cs i po 10 minutach gry laptop się wyłącza a jest zimny (w porównianiu do tego co było przed wymiana chłodzenia) Zainstalowałem inne gry i to samo teraz nawet przy filmie mi sie tak robi. Co to może byc czy to wina systemu czy czego?? Bo czyszcze go kupiłem podkładke chlodzaca i nic nie daje.Mój system to windows 7 professional 64x. Z góry dzieki za pomoc

A czy tamto chłodzenie było uszkodzone że od razu wymieniali? Może trzeba było tylko przeczyścić i przesmarować. Czy wymienili thermopady? Jak nie to może to być przyczyną.

Chłodzenie było do wyrzucenia nic nie dało się z nim zrobić. a nie iwem czy te thermopady tez wymieniali a jaki koszt mniej wiecej tego by był jezeli nie wymienili ??

Może zasilacz się “skończył”

Thermopady są stosunkow tanie, jakieś lepsze to koszt ok 20zł w zależności od grubości i przewodzenia ciepła. poszukaj na allegro.Wrzuc zdjęcia z programów monitorujących temperaturę zarówno w trybie IDLE jak i STRES.

Zasilacz??? Nie wiem ,nawet nie wiem jak sprawdzic czy wszystko jest ok ale ma on niecały rok wiec mysle ze zly nie jest.w załącznikach tremperatury

70308440.png

Stres

37687137.png

Dodane 16.12.2011 (Pt) 21:04

Powie mi ktoś o co tu chodzi :)???