Laptop się zacina, dzień wcześniej wszystko było ok

Witam, mam problem z laptopem. Wczoraj wszystko było ok, natomiast dzisiaj po włączeniu jest tragedia. Komputer strasznie długo się włącza, a po włączeniu wszystko się zacina. Najgorzej jest z przeglądarką, non stop się zacina, co jakiś czas wyskakuje “skryp nie odpowiada etc”. Wiem tylko tyle, że dzień wcześniej laptop był “optymalizowany” za pomocą jakiegoś programu (rejestr, defragmentacja, naprawa błędów). Niestety teraz jest jeszcze gorzej. Da się coś z tym zrobić?

Podaj screen z programu HDTune zakładka HEALTH tak aby bylo wszystko widać od góry do dołu.

Nie wiem czy to u mnie coś nie tak czy nie ogarniam, ale w zakładce health nie mam żadnych informacji, tylko puste okno.

czasem tak bywa, tak wiec daj screen z programu crystaldiskinfo tam bedzie oki

.

post-254584-0-41201300-1393787274_thumb.

Podaj log z programu autoruns, odpal program i zapisz plik do postaci arn i wrzuc gdzies na serwer zebym mogl pobrac

ok, zaraz dam, tylko może to chwilę potrwać…

log:  http://hostuje.net/file.php?id=78ee30e1181fdf637c2cb8a8abd7bff7 

Uruchom autorunsa i odznacz w:

-rdpclip

HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run

-AdobeAAMUpdater

HKLM\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run

-Adobe ARM

HKLM\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Active Setup\Installed Components

-Google Chrome

HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run

-Advanced SystemCare 

 

Przejdz do zakładki Services i odznacz wszystko OPRÓCZ :

-avast!

 

Przejdz do zakładki scheduled tasks i odznacz wszystko co sie da, następnie restart kompa, jakby coś nie działało a czegoś używałeś to napisz oraz sprawdz efekty.

wszystko zrobiłam, na pulpicie pojawiły się jakieś ikony (takie półprzezroczyste) wcześniej usuniętych (?) plików (zdj, muzyka, doc). Poza tym narazie ok. Odpaliłam przeglądarkę, zobaczę czy dalej będzie się zacinać (po dłuższym użytkowaniu) i dam znać. Z góry dzięki.