Laptop sie zawiesza po kilku min. pracy

http://wklej.org/hash/7d59e3bb62/

Fix w HiJackThis: ( Do a system scan only -> zaznaczasz pola przy podanych niżej wpisach -> Fix checked )

Co się dzieje, że wklejasz loga? :?

SFIXUJ:

  • Podaj loga z ComboFix-a.

prosze log z ComboFix-a

http://wklej.org/hash/3451b0d224/

To wuja laptop poprosil mnie czy moge zobaczc co sie dzieje bo sie zawieszal. Kasperski wykrywal jakies trojany zainstalowalem rowniez Spybot - Search & Destroy zrobilem skan znalazl 410 nieprawidlowosci wyczyscil wszystko logi wklejam bo w menadzer zadan jest sporo procesow Systemowych np. jgs.exe S24EvMon.exe i wiele innych kture mi niesmacznie wygladaja.

Coolio1986 ,

Proszę zapoznać się z tematem Ważny komunikat dotyczący tytułowania tematów i poprawić tytuł na konkretny, mówiący o problemie, w poście dokładnie opisać problem. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

ComboFix usunął sporo syfu.

Zainstaluj Malwarebytes Anti-Malware 1.37 http://storage.dobreprogramy.pl/bezpieczenstwo/mbam-setup(dobreprogramy.pl).exe.

Wykonaj skan i usuń to co znajdzie.

Odpisz potem czy już jest wszystko w porządku.

taa… co inny program to cos nowego ;} znalazl 51 zainfekowanych usunol wszystkie czy to koniec nie wiem skanery nic juz nie wykrywaja bynajmniej te to co uzylem wczesniej

Zainstaluj jakiegoś antywirusa (polecam zwykłego, darmowego Avasta!) i opcjonalnie firewalla (np. Outpost Firewall) - Jeśli Niemasz.

Do tego przeczyść system CCleanerem.