Laptop się zawiesza w czasie korzystania z przeglądarki

Ojciec dostał używanego laptopa z pracy no i jest problem. Otóż po kilku minutach laptop sam z siebie się zawiesza i jedynie pozostaje reset. Najczęściej się zawiesza podczas korzystania z przeglądarki, ale również w czasie instalacji. Poniżej zamieszczam logi OTL:

OTL - http://www.wklej.org/id/1128402/

Extras - http://www.wklej.org/id/1128404/

Kliknij dwukrotnie ikonę Moj komputer, a następnie kliknij prawym przyciskiem myszy dysk twardy, który chcesz sprawdzić ( systemowy)

Kliknij polecenie Właściwości, a następnie kliknij kartę Narzędzia.

W obszarze Sprawdzanie błędów,zaznacz wszystko i kliknij przycisk Sprawdź.Uruchom -CrystalDiskInfo-Pokaż screena (zmień ustawienia, Funkcje, Advanced Feature, Wartość Raw i ustaw 10 [DEC])

. Zrób skan Malwarebytes Anti-Malware , oraz-http://www.freedrweb.com/cureit/?lng=pl

Wstaw screen’a z HWMonitor (w spoczynku i pod obciążeniem).

Sprawdzanie błędów nic nie wykryło. Pełny skan Malwarebytes również.

Screen z CrystalDiskInfo - http://imgur.com/W8sz3Mt

Screen z HWMonitor w spoczynku, w obciążeniu nie mam za bardzo jak pokazać - http://imgur.com/Vig61Sm

Skan Dr.Web również nic nie wykrył.

Dysk wygląda na OK,parametry są dobre, użyj -AdwCleaner - scan potem clean. Wyłącz na chwilę wszystkie programy ochronne i zobacz jak będzie

Hej,

Po prostu uruchamiasz program HWMonitor, nie zamykasz go i uruchamiasz wymagającą aplikację - na przykład grę. Grasz przez jakieś 15 minut, następnie minimalizujesz grę do pulpitu, bądź wyłączasz, i tworzysz screen z programu.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.W OTL użyj opcji Sprzątanie.

Wygląda na to, że problem jest jednak bardziej sprzętowy - w logach nie widać infekcji - przenoszę zatem do odpowiedniejszego działu. Przeniesione z działu Bezpieczeństwo.

Niestety, po wykonaniu skryptu OTL problem powrócił. Laptop potrafi się zawiesić nawet podczas pobierania pliku, gdy nic na nim nie robię.

Hej,

Wypadałoby więc pokazać, jak wyglądają temperatury komputera w stresie. Przydałby się jeszcze test pamięci RAM przy pomocy na przykład MemTest+.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Jeśli nigdy nie było to robione, to należy przeczyścić układ chłodzenia laptopa i zmienić pastę termoprzewodzącą i ewentualnie thermopady.