Laptop się zawiesza

Witam, mam problem z laptopem :smiley:

Uruchomiłem laptopa, włączał się jak zwykle, aż zaczął mulić. Długo myślał, a jako że od dawna planowałem czyszczenie komputera(zapora krzyczała mi coś o wirusach), włożyłem płytkę recovery i wyczyściłem cały dysk. Po włączeniu(o dziwo bardzo szybko)przeskanowałem pc na wszelki wypadek, nie wykryło wirusa. Włączyłem IE i ściągnąłem Chrome, ale nie mogłem go zainstalować, więc ściągnąłem firefoxa, zainstalowałem. I włączyłem i komputer się zwiesił, zresetowałem i włączyłem znów, i tak parę razy w kółko. Olałem temat, chciałem zainstalować grę, i znów się zawiesił. Do tej pory nie mogę nic zainstalować. Podczas instalacji włączyłem menedżer zadań i obserwowałem, w momencie zwiechy zużycie procesora wynosi 0% w porywach do 2%. Co parę prób restartu podczas uruchamiania wyskakuje "naprawianie systemu’. Pokazuje komunikat, że naprawione, wszystko ładnie śmiga, lecz po paru minutach znowu ten sam problem.

Znalazłem w internecie parę podobnych tematów, ale nikt na nie nie odpowiadał.

Intel core 2 duo 2ghz

ati mobility radeon HD 3470

3gb ramu

Zobacz:

komputer-sie-wylacza-t498828.html#p3137602

Ja sprawdziłbym sprzęt, zwłaszcza dysk i pamięć, instrukcje na ten temat są w podanym temacie.

Objawy przypominają objawy gdy pada most na płycie głównej.

Ponowna reinstalacja systemu pomogła, tym razem z innej płytki. Jak na razie działa, laptop śmiga i nie widać by miało coś być źle. Chociaż podejrzewam, że może faktycznie być uszkodzony, bo wcześniej przy reinstalacji nie wykrył dysku.

Jeżeli nie będzie wykrywać napędu, albo będą problemy z USB, to będą objawy, że pada most.

Można poszukać o objawach gdy pada most.