Laptop Sony Vaio VGN-NW21SF nie włącza się

Tak jak w temacie. Gdy próbuję włączyć laptopa ekran jest czarny (wyłączony), słychać dźwięk wiatraczka a kontrolka procesora (CPU) się nie świeci.

Święci się tylko pierwsza kontrolka ON a jak podepne zasilacz to druga od baterii. Nie wiem o co chodzi. Wirus, czy co?

Dodam też że przed tym problemem zainstalowałem na kompie pewną grę (Overgrowth) po odpaleniu jej kilka sekund i nagle boom.

Zgasły kontrolki CPU i WiFi a w dodatku moje głośniki wydawały buczenie (takie jak w tedy gdy dotknie się palcem końcówki lecz głośniej).

Od tamtej pory komputer udało mi się cudem włączyć ale po intensywnym używaniu go (granie ^_^) znowu działo się tak jak wcześniej (boom).

Pilnie proszę o pomoc. Z góry dzięki. Wynagrodzę się jak się jakoś dało na tej stronie. :smiley: — Jestem zielony :expressionless: nEwBiE.

zostaw komputer kompletnie odłączony od zasilania - odłącz baterię, wyjmij zasilacz, możliwie na jak najdłużej. Mam ten sam model jednak jeszcze z takim czymś się nie spotkałem, w gry nie gram.

Tak, bardzo fajnie ale już tak zrobiłem i trzymam go od tamtego momentu. Bateria co prawda w nim ale nie włączam go :smiley: .

Wiem tylko tyle, że kartę graficzną i procesor coś blokuje, ale jeszcze nie wiem co :razz: .