Laptop sporadycznie podczas gry w cs go zawiesza się

Witam,
mam problem z grą cs go gdy gram mam średnio 120-180fps ale od czasu do czasu pojawiają się
ścinki całego komputera na około 10-20sekund , występuje on rzadko ale skutecznie przeszkadza w grze. problem występuję tylko w csgo .

Komputer:
Procesor Intel Core i5-9300H
Wielkość pamięci RAM [GB] 8
Karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 1650
System operacyjny Windows 10 Home

Na jakim dysku jest zainstalowany CS:GO i ile masz ten dysk (czasu)?

Na standardowym dysku laptopa , laptopa mam lekko ponad miesiąc.

To znaczy?

na dysku c)512 GB SSD

Hmm… Z dyskiem SSD nie powinno się mieć takich problemów, szczególnie z nowym dyskiem SSD. Sprawdź może szybkość swojego łącza internetowego stroną speedtest.pl. Ona także sprawdza ping, czyli opóźnienie. Może to przez szybkość swojego łącza internetowego gra się tak zachowuje.

sprawdze , ale nie wydaje mi się bo zwiesza mi się cały laptop nic nie moge zrobić .

No to nie jest problem z CS:GO tylko z całym laptopem, że się zawiesza. A jaki typ masz tego dysku SSD? Jest to zwykły dysk na SATA czy może M.2? Jak na SATA to zajrzyj, może nie łączy. Może gdzieś się zerwało połączenie przy jakimś “naglejszym” wstrząsie komputera. Jak tak to dopnij dysk. Jeżeli nie to może masz jakieś śmieciowe oprogramowanie. Przeskanuj komputer antywirusem. Chociażby defenderem i zobacz, co się wyświetli. A czy podczas takiej zwiechy laptopa dźwięk również się zatrzymuje?

A By The Way, to SpeedTesta możesz zrobić z każdego urządzenia mającego dostęp do Internetu.

Dysk to zwykły na SATA i wszystko jest okej z łączem.
Przeskanowałem antywirusem i wszystko okej .
Dzwięk również się zatrzymuje .

To nie wiem. Zrób kopię zapasową ważnych danych i przywróć ustawienia fabryczne systemu Windows, może to coś pomoże.

dobra spróbuje , dzięki .

I jak sytuacja?

jeszcze nie miałem żadnej scinki chyba się poprawiło

To fajnie! Znaczy że problem rozwiązany.