Laptop, stan bdb/idealny

Mam do sprzedania używany (przeze mnie laptop) HP Pavilion dv5 1205ew.

Dane techniczne:

-Procesr: AMD Athlon X2 QL-64 2.10 GHz

-Pamięć RAM: 2GB DDR2 (Max 8GB)

-Karta Graficzna: Radeon HD 3450 (512MB własnej pamięci, a więc nie przydzielamy z RAMu)

-Dysk twardy: 160GB SATA

-Dwuwarstwowa nagrywarka DVD Lightscribe Super Multi (+/-R +/-RW)

-Wyświetlacz panoramiczny 15,4-calowy WXGA High Definition BrightView (1280 x 800)

-Wbudowana karta sieciowa Gigabit Ethernet 10/100/1000

-Karta sieciowa WLAN 802.11b/g

-Bluetooth

-Zintegrowana 16-bitowa karta dźwiękowa zgodna z 3D Sund Baster Pro

-Touchpad: (jak to fachowo okreslił producent) Tabliczka dotykowa z wyłącznikiem i wydzieloną strefą przesuwania pionowego i poziomego

-Przyciski szybkiego dostępu: regulacja głośności, obsługa odwtarzacza, wifi/bluetooth, wyciszenie, szybkie uruchamianie

-Gniazda: 3xUSB, czytnik kart 5w1, ExpressCard/54/34, HDMI, eSata, VGA, sieciowe (RJ45), 2 wyjścia słuchawkowe, 1 wejście mikrofonu, IEEE 1394, port podczerwieni zdalnego sterowania.

  • Wbudowany czytnik linii papilarnych.

-Wbudowana kamera 1,3MPix + wbudowany mikrofon

-Bateria 6-ogniwowa - stan bdb, trzyma ponad 1,5h

W zestawie: laptop, zasilacz, pilot HP (widoczny na zdjęciu)

Laptop jest z pierwszej ręki (czyli jestem jego pierwszym właścicielem).

Mam lekką tendencję do przesadnego dbania o sprzęt, a więc jest on w bdb stanie wizualnym (poza kilkoma ryskami na klapie, których na powierzchni odbijającej światło nie da się uniknąć, sprzęt wygląda jak nowy - brak odprysków, uszczerbków, wgnieceń, rys na matrycy) jak i technicznym (bateria w świetnym stanie, wytrzymuje ponad 1,5h).

Laptop był kupowany w okresie darmowej aktualizacji laptopów z vistą do win7, tak więc jest pełne oficjalne wsparcie ze strony producenta jeśli chodzi o sterowniki zarówno pod Vistę jak i Windows 7 (niestety najpierw nie chciało mi się bawić w wysyłanie dowodów zakupu, a później nie potrafiłem znaleźć paragonu)

Cena: 1300 zł (myślę, że jak na taki sprzęt i jego stan jest to atrakcyjna cena).

Link do zdjęć: http://barzant.fotosik.pl/albumy/798958.html

Zdjęcia są oczywiście sprzętu, który sprzedaję, a nie wzięte z galerii googla.

Mail: aleksander.szczepanek@gmail.com

GG: 2355957 (ale raczej pisać na maila - odpisuję bardzo szybko)

Oczywiście można również zadawać pytania w temacie :slight_smile:

edit// Zapomniałem podać ważną dla niektórych informację. Dla zainteresowanych osobiście można odebrać laptopa w Tychach, Gliwicach, ewentualnie Katowice.

Aktualizacja, dorzucony gratis.

Aukcja: http://allegro.pl/hp-pavilion-1205ew-st … 36198.html