Laptop strasznie wolno chodzi logi HJT

Proszę o sprawdzenie bo nie wiem czy te wszystkie programy związane z Acerem można usunąć i czy to one tak tną kompa czy coś innego

Log ok

Jeśli uwarzasz że cośjest zbędne od Acera w uruchamianiu to odchacz to

Podaj log z Combofix

Log czysty

zrób optymalizacje uruchamiania

http://cybertrash.netarteria.pl/cyber/i … 378.0.html

po co ci tyle podczas startu systemu

:slight_smile:

No i wlasnie o to mi chodzi, co moge z tego zabokowac w msconfigu a co nie? bo to nie moj laptop i nie wiem co moze byc wylaczone a co nie :open_mouth:

pod podanym linkiem masz co możesz bezpiecznie wyłączyć z uruchamiania

:slight_smile:

Powylaczalem

O4 - HKLM…\Run: [iMJPMIG8.1] “C:\WINDOWS\IME\imjp8_1\IMJPMIG.EXE” /Spoil /RemAdvDef /Migration32

O4 - HKLM…\Run: [MSPY2002] C:\WINDOWS\system32\IME\PINTLGNT\ImScInst.exe /SYNC

O4 - HKLM…\Run: [PHIME2002ASync] C:\WINDOWS\system32\IME\TINTLGNT\TINTSETP.EXE /SYNC

O4 - HKLM…\Run: [PHIME2002A] C:\WINDOWS\system32\IME\TINTLGNT\TINTSETP.EXE /IMEName

O4 - HKCU…\Run: [ctfmon.exe] C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe

I w sumie nic innego nie robiłem, a na komputerze nie da sie teraz pisać polskich znaków, podczas korzystania np z gg, próbując napisać o z kreska, wiadomość sie od razu wysyła do rozmówcy. Włączyłem i zaznaczyłem z powrotem wszystkie te opcje ale to nie naprawiło kłopotu - języki Polski programisty są po włączane i nie wiem co jeszcze to może być.

W panelu sterowania w Usługach tekstowych i językowych, ustaw jako domyślny Jezyk Polski

Az taki ciemny nie jestem ;] ustawiony mam jezyk polski programisty, sprawdzałem tez na 214 - nic nie dało ctfmon wyłączyłem tez mam odznaczone, na zaznaczonym tez nie działa.

Nikt nie jest w stanie pomoc?

Czy to

wyłączyłeś usuwając wpis czy

Panel sterowania >> opcje regionalne i językowe >> języki >> zaawansowane >> zaznacz Wyłącz zaawansowane usługi tekstowe

jeśli tak to odznacz Wyłącz zaawansowane usługi tekstowe

:slight_smile: