Laptop - system pyta o hasło admina, dla aplikacji samsunga

(Dawidd92) #1

Mam laptopa samsung. Domyślnie, przy konfiguracji zostało utworzone konto z uprawnieniami administratora i nie było problemów. Powinno się korzystać z konta zwykłego użytkownika i takie sobie utworzyłem. Teraz mam problem, bo system przy każdym uruchomieniu pyta o hasła administratora dla programów samsunga. Po zalogowaniu za każdym razem wyświetla się chyba 5 komunikatów o hasło administratora. Czy jest jakiś sposób, żeby tego uniknąć? Nie mogę wyłączyć tych aplikacji bo są potrzebne do obsługi laptopa.

(Msprungk) #2

Zmień uprawnienia konta w panelu sterowania i nadaj mu uprawnienia administracyjne lub prawym klawiszem myszy na ikonie danego programu, który ma się uruchamiać wraz ze startem systemu/właściwości/zaawansowane/uruchom jako administrator

przechwytywaniesx.png

(Dawidd92) #3

Nie mam w ogóle takiej opcji przy tych aplikacjach, ale poradziłem sobie z tym problemem inaczej.

Aplikacje Samsunga są uruchamiane przez harmonogram zadań. W harmonogramie zadań możemy wybierać dla aplikacji użytkownika. Trzeba wpisać konto admina i pod spodem zaznaczyć, żeby aplikacja była uruchamiana dla każdego użytkownika.

zrzut.png