Laptop/tablet 2w1 do 1200

Witam.

Poszukuję urządzenia 2w1 na windowsie z odczepianym dotykowym ekranem które ma służyć do notatek do zabrania ze sobą na uczelnie, ewentualnie obejrzenia filmu w autobusie zabrania w plener oraz do domu na jakiś zjazd świąteczny itd. Oprócz tego ze sobą na studia wziąłem dość mocny komputer stacjonarny więc nie będzie to główne urządzenie.

Moje wymagania

-10 cali w zwyż

-odczepiana klawiatura

-obowiązkowo możliwość naładowania z powerbanka gdyż mam xiaomi 16000 mAh i chciałbym maxymalnie przedłużyć czas działania bez gniazdka

  • nie musi być to nowa sztuka

-miejsce aby było go pod dostatkiem mile widziane np 32+500gb jednak w ostatecznosci 64/128gb +slot na karte obleci

-wydajność aby była wystarczająca żeby pograć też w jakieś ciekawe gierki np Grid autosport, dirt 3, league of legends czy tam jakieś starsze tytuły (grid np śmiga na atomie Z3775 i integrze z niego)

-3G/4G jest mi niepotrzebne mam duży pakiet w telefonie więc i tak zrobię sobie hotspot a na uczelni mam darmowy dostęp do wifi

-obowiązkowo musi mieć HDMI albo miniHDMI albo display port oraz port USB

-minimum 2gb ram

 

Na oku mam Asus Transformers Book T100TA

 

EDIT:

budżet ewentualnie można zwiększyć

To chyba będzie najlepsza propozycja w tej cenie

A ewentualnie nie zważając na budżet znalazło co by spełniało moje wymagania, głównie to ładowanie z powerbanka?

Bezproblemowo z powerbanku (XIAOMI 10000) ładuje się Acer Switch 10 E. Kosztuje 1499 zł, czyli trochę przekracza Twój budżet.