Laptop - Telewizor > TV-Out = Brak koloru

Witam

Mam problem gdyż chciałbym zapodać obraz z laptopa na telewizor

mam kabelek S-video > EURO i wszystko ok łączy sie z telewizorem ale nie ma koloru na telewizorze

Próbowałem przestawić na PAL/B (i inne tryby PAL) ,NTSC i ciągle nie ma koloru na telewizorze

Kiedyś robiłem połączenie w ten sposób i przestawiałem jakies ustawienie i był kolor tylko teraz nie wiem które to było

Tego rodzaju problem mam i na PC i na laptopie ciągle mam czarno biały obraz i ani na PC ani na Laptopie nie mogę sobie z tym poradzić

Jak ktoś wie co może być przyczyną tego problemu proszę o pomoc

z Góry dzieki :wink:

Krzysiek

Witam

Sprawdź ile pinów masz w gnieździe S-Video a ile we wtyczce. Najprawdopodobniej gniazdko ma 7 a wtyczka tylko 4, stąd ten problem. Powinieneś zaopatrzyć sie w odpowiedni kabel S-Video/ mJack -> Euro.

Pozdrawiam

Witam

Sprawdź ile pinów masz w gnieździe S-Video a ile we wtyczce. Najprawdopodobniej gniazdko ma 7 a wtyczka tylko 4, stąd ten problem. Powinieneś zaopatrzyć sie w odpowiedni kabel S-Video/ mJack -> Euro.

Pozdrawiam

krzychup4 , od czego masz dział hardware? Nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych równań w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978