Laptop toshiba aktualizacja win 8 -> 8.1 problem z uśpieniem i długim uruchamianiem

Witam,

 

Kupiłem laptopa Toshiba C55-A w wersji 4-rdzeniowej z Win 8

Wszystko ładnie działało ale postanowiłem przeprowadzić aktualizację do 8.1 i tu wystąpiło kilka komplikacji.

 

Podczas startu komputera, po zniknięciu napisu ‘toshiba’, pojawia się animacja wczytywania windy i napis ‘czekaj…’,

no to sobie czekałem jakieś 2 lub 3 minuty i system się uruchomił.

Tak jest przy każdym uruchomieniu więc muszę się tego pozbyć.


 

Podczas działania systemu wciskam sobie przycisk zasilania i laptop ładnie się usypia.

Wciskam po raz kolejny by go obudzić i po 2 sekundach pojawia się ładny ekranik (ten przed panelem logowania),

klikam cokolwiek żeby obrazek uciekł i tak się dzieje, alee panel logowania się nie pojawia :frowning:

 

Po wyłączeniu wymagania logowania jest ok ale ja muszę mieć to włączone :slight_smile:


 

Wszystkie aktualizacje pobrane i zainstalowane.

 

Macie jakieś pomysły? :wink:

Pobierz i zainstaluj najnowsze sterowniki ze strony producenta. Jak to nie rozwiąże problemu, to zaktualizuj BIOS.

Dałem radę.

 

Za pierwszym podejściem zaaktualizowałem Windows’a, wgrałem 8.1 a potem aktualizacja Windowsa i aktualizacja BIOS’u itp. w Toshiba Service.

Mimo późniejszych aktualizacji były problemy, które opisałem wyżej.

 

Za drugim podejściem pierw wszedłem w Toshiba Service i wszystko zaaktualizowałem dopiero aktualizacja Windows’a, 8.1 itd.

I wszystko ładnie śmiga :slight_smile: