Laptop Toshiba C660-1M4 - WiFi, Grafa stery

Mam problem ze znalezieniem sterowników do grafiki i wifi w tym laptopie. Zainstalowany jest tam Windows 7. Gdzie znaleźć odpowiednie?

Jak znasz firmę karty do se znajdz od dowolnego laptopa https://www.station-drivers.com/index.php?option=com_content&view=article&id=8&Itemid=130&lang=en albo na stronie producenta.

https://drp.su/en/laptops/toshiba/satellite-c660?os=windows-7-x64

Wcześniej próbowałem stery z tamtąd i nic. Nawet wyskakują błedy podczas instalki albo nie odpala instalka.

Według http://www.toshiba.pl/discontinued-products/satellite-c660-1m4/ grafika jest zintegrowana w procesor, więc może sterownik od innego modelu z i3-380m podpasuje?

Kurcze no nic niewchodzi…

Dysk oryginalny? Może da się przywrócić do fabrycznych ustawień?

Laptop znajomego, świeżo po wgraniu nowego windowsa. Nic tam nie ma.

A co próbowałeś zainstalować? Napisz konkretnie bo może coś ominąłeś.

Nic nie pominąłem. Chce wgrać stery do wifi i grafy, nic więcej. Ale żadne nie chcą sie wgrać albo instalka sie nieodpala.

Jakie próbowałeś?

Wszystkie z poprzednich linków.

A

Nie podsyłałem bezpośredniego linka.

Wyżej sa linki

Czyli nie próbowałeś wszystkich, olałeś moją poradę i uderzyłeś w żalenie się że nic nie działa :slight_smile: Zobacz https://support.toshiba.com/drivers wybierz inny model C660 z tym samym procesorem co u Ciebie (musisz poszukać który model kodowy który wyświetli się po wpisaniu C660 w okno wyszukiwania, np. PSC0QA-03C019 ) ma ten sam procesor co C660-1M4 i sprawdź czy są dostępne sterowniki pod system który masz.