Laptop Toshiba nie chce się uruchomić

Witam,

mój problem polega na zupełnym wyłączeniu się laptopa Toshiba satellite L300D. (Przy sciąganiu aktualizacji wyłączył się całkowicie ,po czym nie mozna go ponownie uruchomić). Dodam, że obecnie świeci się tylko dioda informująca o podłączeniu do gniazdka ,oraz dioda “Power”, brak oświetlenia diody dysku twardego. Co może być tego przyczyną oraz ile może taka naprawa kosztować?

Aune ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Ale włącza się ten lapek? Jak naciskasz przycisk power to co się dzieje? Jeżeli nie jesteś w stanie go w ogóle uruchomić, to nie jest wina aktualizacji, bo one zwaliły by Ci tylko system. W takim wypadku pozostaje serwis

Słychać tylko pracę wentylatora, poza tym nie ma żadnych oznak “życia” komputera. Czy to może być problem z płytą główną? I może wiesz/wiecie ile w razie czego może kosztować wymiana takiej płyty?

Jeżeli laptop nie jest już na gwarancji, to musisz oddać go do serwisu i zapłacić kilkadziesiąt złotych za samą diagnostykę, wtedy dopiero będziesz wiedzieć co się stało, i ile będzie kosztować naprawa. Wymiana płyty głównej to chyba jedna z najdroższych opcji, wiąże się z rozebraniem całego laptopa.