Laptop Toshiba portege 7100 series i sterowniki

siemka zakupiłem tanio uzywanego laptopa toshiba. procek 500MHz, 128 ram, dysk 6gb karta zintegrowana. no i chciałbym zrobić formata tylko nie mam do niego żadnych płytek ze sterownikami. czy będą potrzebne czy same się zainstalują z windowsem xp? bo chce zainstalowac win xp taki jaki jest aktualnie teraz. czekam na odp.

Jakiego masz tego windowsa? “Normalnego” czy na płycie product recovery?

W drugim przypadku sterowniki są na płycie.

W pierwszym wszystko zostanie uruchomione na sterownikach systemu (będzie działać ale do optymalnej pracy będziesz musiał zainstalować firmowe sterowniki)

Złączono Posta : 05.03.2007 (Pon) 21:16

Jakiego masz tego windowsa? “Normalnego” czy na płycie product recovery?

W drugim przypadku sterowniki są na płycie.

W pierwszym wszystko zostanie uruchomione na sterownikach systemu (będzie działać ale do optymalnej pracy będziesz musiał zainstalować firmowe sterowniki)

a jak sprawdzic czyt mam na płycie product recovery?? ale prawdopodobnie mam normalnego.

Zainstaluj everesta… poczytaj jakie masz bebechy i ściągnij do niego stery przed reinstalacją zgraj na cd i potem tylko wgraj :slight_smile:

mam zainstalowaną aide32 no ale co mam dokładnie sprawdzić??

Na płycie z windowsem bedzie duży czerwony napis TOSHIBA PRODUCT RECOVERY :stuck_out_tongue:

Koledze chodziło o to, abyś sprawdził co masz w komputerze (karta graficzna, proc itd), ściągnął stery, wypalił i po formacie je zainstalował.

BTW. bez problemu można to zrobić w takiej kolejności: format, instalacja windowsa, instalacja sterowników.

tylko ze ja nie mam zadnej płytki. no a co do steroków no to bym mogł tak zrobić tylko nie wiem do czego i skąd ściagnąć.

Do podzespołów to przewarznie sa na stronie producenta

zainstalowałem wina xp he i sterki się same zainstalowały:)