Laptop Toshiba problem z Pendrive (Gooddrive)

Witam,

mam laptopa TOSHIBE Satellite Pro L650-15N (Windows 7 x64, Intel Core i5, 4GB RAM) jest to nowy laptop, świeżo zainstalowany system. Problem polega na tym, że gdy włożę pendriva do USB to pokazuje się na chwilę w “Mój Komputer” dysk wymienny FAT32 (nie ma pokazanej pojemności pendriva) po czym znika i tak w kółko nie idzie nic z tym zrobić. Czynności jakie wykonałem to wyłączenie “wstrzymywanie selektywne”, wyłączenie trybu eco, próbowałem również w menedrzeże urządzeń przy głównych kontrolerach USB wyłączyć oszczędzanie energii lecz po ponownym uruchomieniu znowu się same uaktywniają. Problem wynika na nowszych modelach TOSHIBY bo sprawdzałem, inne pendrivy chodzą bez zarzutu. Niekiedy jest tak, że gdy wyłącze w kontrolerach USB oszczędzanie energii uruchomię ponownie lapka to pendrive chodzi ok 20min potem znowu zaczyna świrować. Jakieś pomysły??

Sprawdzałeś tego pena na innym sprzęcie?

Tak. Był sprawdzany na niejednym kompie i laptopie i nie był to także ten jeden PENDRIVE bo to są szkolne pendrivy i jest ich w szkole kilkadziesiąt, ale występuje tylko problem na lapkach TOSHIBY.

Spróbuj odinstalować i ponownie zainstalować sterowniki koncentratora USB.

A co to w ogóle za peny ,bo piszesz że jakieś szkolne , to domniemam że to jakieś buble i dlatego jest taki problem sprzętowy.

amorek273 , przecież pisze w nazwie tematu, że to Gooddrive (domyślam się, że producent to Wilk :wink: - chodzi o tego samego co GoodRAM). :slight_smile:

Próbowałem odinstalowywać i nic nie daje. One są podobne do tych z tym, że są rozsuwane, a nie tak jak tutaj na stronce obracane od środka. http://www.goodram.com/strona.php?dzial … ve_glamour Na innych kompach wszystko jest OK. Tylko problem na w/w lapku.