Laptop - Typowo pod baterie

Witam, szukam jakiegoś laptopa, idę po wakacjach do szkoły informatycznej, także wypadałoby zostać już nerdem po całości, i siedzieć na przerwach, na korytarzu z laptopem na kolanach kodząc, w sumie już to robię w obecnej szkole.

Laptop typowo pod Baterie, by mogla wytrzymać ten dzień szkoly (7-8 h) na pełnej baterii, w samym intellij idea, do niczego innego nie będę używać, jak już w coś będę grać to raczej w gry typu :

  • Minecraft
  • Fortnite
    które nie są zbytnio wymagające także… Także nie jakiś ultradrogi, mogą być też z allegro od 1000 zł ( najlepiej) - do 1500 zł. Także z góry dzięki :slight_smile:

Fortnite nie ma wcale takich małych wymagań :wink:
Na Twoim miejscu wybrałbym jakiegoś poleasingowego Della. Zobaczysz ile czasu wytrzymuje na baterii. Jak uznasz, że to za mało, to dokupisz samą baterię (np. powiększoną). W razie potrzeby zahibernujesz system, podmienisz akumulator i odpalisz dalej - a w domu naładujesz na spokojnie przez noc.

W tej cenie tylko używany lecz co za tym idzie bateria w nie najlepszej jakości.
Poleasingowy by był dobrym rozwiązaniem lecz wtedy gry są problemem.

No, to nawet igorujmy tego fortnite, chodzi o samo kodzenie. Jakieś pomysły jaki ? Linki do ofert najlepiej.

Bo z mojego acer 6930 G już nic nie zrobię, także chciałbym go wymienić :smile:

Nie podamy Ci na tacy rozwiązania, ale np. na popularnym polskim portalu aukcyjnym możesz znaleźć Della Latitude E6xyy gdzie x to rozmiar matrycy (4 = 14", 5 = 15" itd.) a yy to generacja, więc im wyższa wartość tym lepiej ( bo tym laptop nowszy) ale też wiąże się to z wyższą ceną. Samemu wybierz i ewentualnie wtedy podrzuć nam do oceny :slight_smile:

Dell Latitude E7450 tych możesz szukać w trybie oszczędzania energii i lekkim undevoltingu i z wył. podświetlaniem klawiatury da się te 7 godz wyciągnąć.