Laptop/ultrabook do 1200zł

Witam,

Jak w temacie- poszukuję laptopa/ultrabooka w cenie do 1200zł. Przeznaczenie- praca, nauka, internet. Gry mnie kompletnie nie interesują, od tego mam konsole :slight_smile:

Chciałbym aby sprzet był poręczy, stosunkowo lekki, miał wygodną klawiatrę (nie musi być bloku numerycznego). Dobrze by było żeby był wydajniejszy od sprzętu który mam obecnie lub o podobnych parametrach czyli Acer Aspire 6930ZG z GT9600M, 4GB RAM (pada karta graficzna, badsectory na dysku). A że laptopa mam już 3 lata przydała by się zmiana :slight_smile:

Nie ukrywam że interesuje mnie głównie nowy przęt lub używany ale z rok… Laptop/ultrabook może być bez systemu.

Będę wdzięczy za propozycje :slight_smile:

Bez systemu

Lenovo G510 z nowym Pentiumem i 4GB RAM. Błyszcząca matryca

 

Z systemem

Lenovo G500C z Celeronem i 4GB RAM. Błyszcząca matryca

lub

Lenovo B590 z Celeronem i 4GB RAM. Matowa matryca

 

W matowej matrycy nic się nie dobija ale za to ma gorsze kolory, W błyszczącej są lepsze kolory ale odbija otoczenie i światło

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Zdecyduję się chyba na pierwszą opcję czyli G510. Błyszcząca matryca mi nie przeszkadza. Od lat funkcjonuję na tego typu ekranach i po prostu się przyzwyczaiłem :slight_smile: A system mi nie potrzebny. Studiowanie i DreamSpark jednak na coś się przydają :smiley:

Dzięki wielkie! :slight_smile: