Laptop w przedziale 1500-2000zł do internetu, gier

Znajomi chcą kupić laptopa do internetu (np.filmy), gier w cenie 1500-2000 zł. Z tego co wiem myślą o HP. A co wy polecicie w tej cenie dobrego? Taki, żeby był trwały model, solidny, żeby dobrze znosił transport. 

Notebook ASUS Transformer Book T100TA-DK007H Nie wiem czy mniej chodzi ci o taki laptop. Posiada on procesor Intel Atom czterordzeniowy. Windows 8.1,  złącze mikro HDMI.

W tej cenie do gier będzie ciężko coś znaleźć. Wszystko, co Ci polecimy, będzie raczej przeciętnym sprzętem. Nie będzie to sprzęt do gier, ale sprzęt multimedialny, na którym będzie można pograć w coś mniej wymagającego. Ja ze swojej strony polecę kilka modeli w X-KOM. Mam zaufanie do tego sklepu, bo mają szybką obsługę, bardzo miłą, świetny kontakt, bardzo sprawny serwis itd. Podane poniżej przeze mnie modele możesz znaleźć też u innych sprzedawców, więc jak coś Ci się spodoba, to szukaj na innych stronach.

 

Oto moje propozycje:

  • Dell 5545- 1839zł, bez systemu, wydajna karta graficzna, przeciętny procesor, 4 GB RAM i pojemny HDD, brak napędu;

  • Dell 5545 - 1949zł, ten sam co wyżej, ale ma 8GB RAM;

  • Acer E1-570G - 1989zł, bez systemu, wydajna karta graficzna, przeciętny procesor, 8GB RAM i 2 dyski (SSD + HDD);

  • Toshiba C55-A-1JL - 2009zł, system Windows 8.1, wydajna karta graficzna i dobry procesor, 4GB RAM i dość pojemny HDD;

 

Lenovo nie polecam, ale może wspomnę o nim:

  • Lenovo-Z510 - 1949zł, brak systemu, wydajna karta graficzna i dobry procesor, 4GB RAM i dość pojemny HDD.

 

X-KOM w tym przedziale cenowym nie proponuje nic więcej. Możesz też poszukać na allegro. Gdybym ja miał wybierać z powyższych, to zdecydowałbym się na Toshibę i w nieco mniejszym stopniu na Della.

Ten Acer z dyskiem SSD ma sens.

Jeśli ma sobie poradzić z gierkami to obowiązkowo coś z Hd8750/radeonem R7/GT740.

Ode mnei taki ACer E1 z i5 ulv i GT740:

http://www.morele.net/laptop-acer-aspire-e1-570g-nx-mgvep-005-691606/

 

Tutaj sporym plusem matowa matryca - nie męczy tak oczu, nie odbija tak światła jak błyszcząca.

za te cene do gier? chyba saper albo stare gry jak age of empires, cs 1.6

 

http://www.notebookcheck.pl/NVIDIA-GeForce-GT-740M.89902.0.html

pogra się w fife i niektóre gry na niskich ustawieinach przy zminejszonej rozdzielczości

te gry to taki internetowe miałam na myśli. Nie dla pasjonata. Dziękuję za wasze propozycje.

Trzeba było uściślić, bo do gier internetowych spokojnie wystarczy kara zintegrowana i można takiego laptopa dostać już sporo poniżej 1500zł.