Laptop warty swojej ceny?

Witam mam takie pytanko czy ten lapop jest warty swojej ceny? http://allegro.pl/laptop-lenovo-gamer-g50-80-i5-5200u-8gb-256ssd-i5647907066.html

Ma 8 gb - może się kiedyś przydać

Ma procesor z miarę przyzwoitą karta graficzną od biedy można pograć w coś starszego od czasu do czasu.

Posiada też dysk SSD - nigdy nie miałem takeigo dysku ale wydaje mi się że da mocnego kopa w porównaniu ze zwykłym HDD

Laptop będzie jako zestaw do wyjazdów tygodniowych góra dwóch żeby było co robić wieczorami poza domem, ewentualnie żeby można było podłączyć do tv przez kabelek :). W domu mam zwykłego desktopa do grania, ale w sumie jakbym podłaczał sobie ten laptop z monitorem  do ogladania filmów i przęgladania neta to też pewnie prądu by mniej ciągną niż mój zestaw Pctowy który by służył już tylko do grania jakbym kupił lapka. 

Systemu nie potrzebuje bo mam aż 4 wolne z MSDNAA - Win XP, Win Vista Biznes 32 bit ENG, Win 7 Proffesional i jakiś tam Win 8.1 ale tego ostatniego to nie chce insalować nawet jakby mieli mi zapłacić :wink: Ewentualnie moge wgrać jakiś prosty linux - Ubuntu itp.

 

Jeżeli nie będzie Ci przeszkadzać niska jakość wykonania oraz kiepski, błyszczący ekran to będzie dobry.

tzn kiepska? Widzałem wiele laptopów i lenovo nie rożni się niczym na pierwszy rzut oka od takiego HP czy Asus itp. ba powiem ze mi lenovo wydaje sie solidniejsze

Sama jakość plastików jest w porządku, ale spasowanie słabe. Dodatkowo klawiatura lekko się ugina, co może przeszkadzać podczas pisania.