Laptop wisi na zapraszamy

(jimi180) #1

Witam.
Mam wielki problem. Po odinstalowaniu sterowników karty amd laptop wisi na ekranie zapraszamy z czego jest ono złożone z różnych dziwnych znaków (takie pół kwadratu jakiś ptaszek pół kola) nie jest to napis z liter zapraszamy. Co mam robić?

(jacek_kiler) #2

najprościej, to uruchomić kompa w trybie awaryjnym (F8 podczas startu) i przywrócić system do ostatniej daty, kiedy wszystko było ok… poza tym nie napisałeś jaką kartę odinstalowywałeś i po co

(jimi180) #3

Problem w tym że nie da się uruchomić w trybie awaryjnym. Odinstalowalem ponieważ ciągle wyskakiwal po uruchomieniu komunikat ze system został zmieniony i wyłącz żeby zmienić ustawienia czy jakoś tak. Karta to 8850m.

(jimi180) #4

Po prostu zrobiła się jakaś aktualizacja i ona popsula działanie systemu teraz nie działa wcale

(jacek_kiler) #5

to z menu startowego (F8) zamiast trybu awaryjnego odpal “ostatnia znana dobra konfiguracja” i zobacz czy coś się polepszy

(jimi180) #6

Ok spróbuję dam znać jak poszło

(jimi180) #7

Sposób ten nie przyniósł efektów nadal wisi na tych znacznych i nic się nie da zrobić

(Bogdan_G) #8

A odłącz od zasilania i wyjmij baterie na jakie 6 - 8 minut. Potem włożysz baterie, podłączysz do zasilania i uruchomisz laptop. Powinien wyskoczyć panel wyboru uruchamiania. Zaczniesz od przywracania systemu, a jak się nie da, to potem zabawa od nowa - inne opcje przywrócenia i naprawy.

(jimi180) #9

Będę próbować. Dziwi mnie właśnie fakt że przez tryb awaryjny ani żaden inny się nie da wejść

(jimi180) #10

Niestety żaden sposób nie dxiala5. Jak było tak jest. Podłączanie odlaczanie od zasialania. Po prostu nie rusza. Ciągle jakieś dziwne znaczki i miganie ekranu.

(jacek_kiler) #11

to coś czuję, że pozostaje odpalić instalatora windowsa z CD i wybór opcji naprawy

(jimi180) #12

Czyli włożyć płytkę do napędu kliknąć f12 i dac żeby uruchomił płytkę?

(jacek_kiler) #13

tak, F12 powinno wyświetlić menu szybkiego bootowania

(jimi180) #14

Laptop nie dawał znaku życia więc zawiozlem go do znajomego informatyka. Dam znać jak wyszło

(jimi180) #15

zgodnie z obietnicą piszę… otóż nie wiem jak tego dokonał ale pozgrywał wszystkie dane z pulpitu przeinstalował system i teraz tfu tfu tfu przez lewe ramię działa jak należy. mam komputer z praktycznie niezmienionymi danymi. to była chyba jedyna możliwość jaką się dało zrobić. dzięki za pomoc wszystkim.
pozdrowienia

PS. temat do zamknięcia