Laptop wisi na zapraszamy

Witam.
Mam wielki problem. Po odinstalowaniu sterowników karty amd laptop wisi na ekranie zapraszamy z czego jest ono złożone z różnych dziwnych znaków (takie pół kwadratu jakiś ptaszek pół kola) nie jest to napis z liter zapraszamy. Co mam robić?

najprościej, to uruchomić kompa w trybie awaryjnym (F8 podczas startu) i przywrócić system do ostatniej daty, kiedy wszystko było ok… poza tym nie napisałeś jaką kartę odinstalowywałeś i po co

Problem w tym że nie da się uruchomić w trybie awaryjnym. Odinstalowalem ponieważ ciągle wyskakiwal po uruchomieniu komunikat ze system został zmieniony i wyłącz żeby zmienić ustawienia czy jakoś tak. Karta to 8850m.

Po prostu zrobiła się jakaś aktualizacja i ona popsula działanie systemu teraz nie działa wcale

to z menu startowego (F8) zamiast trybu awaryjnego odpal “ostatnia znana dobra konfiguracja” i zobacz czy coś się polepszy

Ok spróbuję dam znać jak poszło

Sposób ten nie przyniósł efektów nadal wisi na tych znacznych i nic się nie da zrobić

A odłącz od zasilania i wyjmij baterie na jakie 6 - 8 minut. Potem włożysz baterie, podłączysz do zasilania i uruchomisz laptop. Powinien wyskoczyć panel wyboru uruchamiania. Zaczniesz od przywracania systemu, a jak się nie da, to potem zabawa od nowa - inne opcje przywrócenia i naprawy.

Będę próbować. Dziwi mnie właśnie fakt że przez tryb awaryjny ani żaden inny się nie da wejść

Niestety żaden sposób nie dxiala5. Jak było tak jest. Podłączanie odlaczanie od zasialania. Po prostu nie rusza. Ciągle jakieś dziwne znaczki i miganie ekranu.

to coś czuję, że pozostaje odpalić instalatora windowsa z CD i wybór opcji naprawy

Czyli włożyć płytkę do napędu kliknąć f12 i dac żeby uruchomił płytkę?

tak, F12 powinno wyświetlić menu szybkiego bootowania

Laptop nie dawał znaku życia więc zawiozlem go do znajomego informatyka. Dam znać jak wyszło

zgodnie z obietnicą piszę… otóż nie wiem jak tego dokonał ale pozgrywał wszystkie dane z pulpitu przeinstalował system i teraz tfu tfu tfu przez lewe ramię działa jak należy. mam komputer z praktycznie niezmienionymi danymi. to była chyba jedyna możliwość jaką się dało zrobić. dzięki za pomoc wszystkim.
pozdrowienia

PS. temat do zamknięcia