Laptop wyłącza ekran po pewnym czasie

Witam. Po tym jak zainstalowałem ponownie Windows 10 na moim laptopie (asus tuf gaming fx505dd) to teraz wyłącza ekran po około 2 godzinach bezczynności. Nie przeszkadzało by mi to gdyby dało się ekran z powrotem włączyć ale niestety się nie da i jedyny sposób żeby ponownie uruchomić ekran to ponowne uruchomienie laptopa. Wszystkie aktualizacje sterowników zrobione. Wszystkie opcje w ustawieniach, panelu sterowania i w opcjach baterii ustawione tak, żeby się w ogóle nie wyłączał, nie gasił ekranu, i nie usypiał chociaż i tak wyłącza ekran.
Wersja Windows 10: 2004

Z partycji recovery? Jeżeli nie zainstalowałeś systemu z partycji recovery, to możesz i mieć wszystkie sterowniki, jednak ona mogą być “podróbą” Microsoftu. Sterowniki najlepiej jest instalować z płytki (o ile ją masz, sprawdź w pudełku), lub ze strony producenta.


Tu masz oryginalne stery. Musisz wybrać tam Asus […] DD, i Windows 10 64-bit, wtedy wyświetli ci się lista driverów. Najlepiej zainstaluj je wszystkie, lub tylko te związane z ekranem.

Instalowałem od nowa system że strony Microsoft przez pendrive, nie z patrycji recovery. Wszystkie sterowniki mam pobrane właśnie z tej strony i laptop wyłącza ekran gdy jest podłączony. Gdy nie jest podłączony to nawet nie sprawdzałem bo on się wtedy rozładowuje bardzo szybko

Może to przez BIOS. Jeżeli zmieniałeś w biosie to spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne BIOSa, a jak nie to też przywroc, bo bardzo możliwe, że program coś zmienił.

Sprawdź też czy to nie Insider, bo swego czasu bawiłem się właśnie w Windows Insider, i wtedy po włączeniu VirtualBoxa (maszyny wirtualnej) wywalało mi bluescreena, i ni z gruszki, ni z pietruszki odinstalował mi się ster do dźwięku.

To nie przez insider i nic nie zmieniałem w biosie.