Laptop wyłączony a bateria się rozładowuje

witam,

otóż po aktualizacji sterowników programem driver booster (tak zauważyłem że to po tym jakoś tak) w moim laptopie bateria sama rozładowuje się od 100% wieczorem do totalnego 0 rano pomimo tego że jest wyłączony. raz nawet rano był gorący a systemu nie hibernowałem tylko po prostu wyłączyłem.

czy ktoś miał może podobny problem i wie jak go rozwiązać czy pozostaje tylko kontakt z serwisem?

 

dzięki i czekam na odpowiedzi

Żadene  sterowniki czy tam inne  “cuda”  programowe nie  będa miały wpływu na  wyłaczony fizycznie  komputer. Więc  skoro bateria w  wyłaczonym laptopie  ulega  tak szybkiemu rozładowaniu ( zakładam że nie  jest ona zużyta ) znaczy to że  masz fizyczny problem z  komputerem. Najpewniej  gdzieś  występuje zwarcie, może  o tym świadczyć że  laptop był goracy mimo wyłączenia go. Poodłączaj wszelkie  urządzenia od tego laptopa, odłącz  ładowarkę  i zostaw  go wyłączonego z samą  baterią - jeżeli efekt będzie  taki sam  czyli szybkie rozładowanie  baterii wraz ze wzrostem temperatury laptopa  - pakuj sprzęt i serwis bo grozi to trwałym uszkodzeniem tego komputera.

Spróbuj sobie  przypomnieć czy nie  upuściłeś  tego laptopa, nie wylałeś  czegoś  na  niego itp   

do laptopa nic nie jest podłączone żadna drukarka po prostu nic. na pewno nigdzie nie upadł jest dbany chuchany jak gram to wyjmuje baterie żeby się nie zużywała nadmiernie. bateria trzyma normalnie 7h około a tu po prostu wyłączony i pokazuje 0% naładowania. nie mam pojęcia o co chodzi