Laptop [xp a vista]

Mam wielki problem. Postaram się go dokładnie opisać.

Planuję kupić laptopa [płyta asus, pocek 2 rdz. 3,2 GHz, ram 1 gb i karta grafiki 256 mb] I nie wiem który system wybrać. Jak bym wybrał xp: to by chodziłby gry, ale chiałbym mieć vistę, Ale jak bym wybrał vistę do takiego sprzętu, to by vista się nie muliła ? i czy by poszły te wymagające gry o takich wymaganiach jak laptop ? I czy jest szansa gdyby vista zżerała tyle zasobów - poszły by te gry ? :slight_smile:

Złączono Posta : 24.08.2007 (Pią) 19:21

Które doradzacie ?

Ogólnie laptop nie jest do gier… Jeżeli czhcesz mieć więcej funkcojnalny i ładny system to bierz Viste, spokojnie uciągnie…

PS.O jakie gry ci chodzi???To już ktoś inny powiem bo ja niewiem jakie gry i czy ucągną.

Chodzi mi o takie gry jak NFS Most Wanted, Carbon, Parkan II, UFO kolejne starcie, Worms, GTA SAN Andreas.

Laptop ma być głównie do gier średnich, takich jak napisałem, oraz do internetu, muzyki i filmów. :slight_smile:

wista ale przynajmniej 1GB więcej ramu i jakaś lepsza karta graficzna przynajmniej z dx 10 napisz jaki chcesz lap i ile hajsu

Złączono Posta : 24.08.2007 (Pią) 20:50

ja bym wziął zwykłego kompa

mam do dyspozycji max, ale… to max 3000 tys. kartę ati lub nVidię.

ja mam 1gb ramu i stylka…vista n tym lapku nie bedzie mulila ;]

A masz juz 11 albo nowsze wersje?? :o

A tak poważnie to ja kcesz pograć to bierz XP, już nie chodzi o samą wydajność ale nie ma problemów ze zgodnością i innych takich niespodzianek…zresztą vista według mnie to system przejściowy i jak dla mnie jest zbyt mało rewolucyjna abym na stałe, przynajmniej na razie się na nią przeżucił:)

Jak masz spory twardziel i jesteś nie zdecydowany, możesz zainstalować dwa systemy.

Nie będe kupował obu legalnych.

P.S. Pójde do siostry,ona ma viste, zobacze jak tam się sprawy mają.

P.S.2. Może ktoś się jeszcze podpowie :slight_smile: