Laptop z Biedronki

s9_b.gif

Taki oto laptop mnie zainteresował. Powiedzcie co o nim sądzicie?

Ma on być dla mojego wujka, byłby to jego 1 komputer, więc służyłby głównie do przeglądania stron.

potanialy te laptopy ale one wszedzie maja taka sama cene wiec nie jest taki zly jak masz małe wymagania

Na Allegro jest o 200 zł. droższy o podobnych parametrach. A jak będzie zepsuty to bez niczego Biedronka odda ci kasę :wink:

Ale to wkurzająca … nabieraja ludzi. To Emachines a nie Acer. Emachins-ów nie mozna nazywać Acer-ami, chociaż są z tej samej fabryki !

Jak na start to zupełnie wystarczy. Ciekawi mnie tylko ten rodzaj klawiatury (kostki czekolady) jak się na niej pisze.

uważam, że za taką cenę i o takich parametrach możesz wziąć. Tym bardziej ze to Acer więc nawet już sama marka jest ok

Nada się jak najbardziej dla Wujka.Że biedronka dostała hurtową ilość po taniości tych laptopów to nie znaczy że nic warte nie są.Gwarancję będziesz miał także spoko.Swoją drogą od kiedy jest ta oferta? bo moja mama jest zainteresowana :stuck_out_tongue:

Od wczoraj :wink:

Ja bym na twoim miejscu unikał acerów. Produkują z najgorszych podzespołów. Nawet USB nie działa tak jak powinno.

to jest Emachines ludzie!

no tam najezdzacie na te Acery czy emachinesy ale przeciez co mozna wymagac za 1500zl jak chcecie miec jakos kupicie sobie HP i tez w tym nie wiem czy jest jakosc bo tez narzekaja nie ma na swiecie idealow

Różnica pomiędzy eMachines a Acerem jest taka, jak pomiędzy Maxtorem a Segate. Czyli praktycznie żadna.

mi się wydaje że eMachines może się równać z Medionem :stuck_out_tongue: a oni to mają jeszcze taniej, zwłaszcza jak ktoś sprowadza lapki paletami

o nie,tylko nie MEDION,haha :stuck_out_tongue: Nie ma czegoś czego nie robią :stuck_out_tongue:

nie robią jeszcze spodni :smiley: btw. widziałem mega mp4 MEDIONa (jedyne wideo jakie obsługiwała to avi w kodeku M-JPEG do iluś MB i do iluś FPS :smiley: i dodali słuchawki Sennheiser, koszt mp4 ze słuchawkami 50zł za 2gb :smiley: )

jeżeli tak porównujemy może kolega kupi Acera, nie eMachines :stuck_out_tongue: