Laptop z Orange

Witam.

Mam laptopa z Orange jak również internet w tej firmie.

Na laptopie jest położona Vista a ja za bardzo nie kumaty jestem w tym systemie #-o

Czy mogę bez żadnych problemów zmienić sobie system na XP i nikt się nie będzie czepiał?

Umowa z w/w firmą nadal trwa czyli ja tego lapka spłacam i trochę się obawiam, że jak coś zmienie to zaraz zaczną się problemy.

Jakie są wasze doświadczenia na tym polu, pamiętajcie, że umowa jest jeszcze aktualna :slight_smile:

Pozdrawiam.

No raczej nie wydaje mi się żeby były jakiekolwiek problemy. Ale według mnie nie warto inwestować w starego windowsa xp a raczej przyzwyczaić się do visty, bo to dosyć dobry system i obsługa też w miarę podobna

Zadzwoń i zapytaj się

Pioter233 , oczywiście , że mogę zadzwonić i tam mi powiedzą co chcą a jak w razie jakiś problemów udowodnie to , że ktos mi tak powiedział telefonicznie?

Dlatego się pytam użytkowników czy mieli takie przypadki i jak ewentualnie się to kończyło.

Fakt, że zamierzam dotrwać do końca umowy ale się zabezpieczam co ewentualnie będzie jak tej umowy nie dokończe. Czy mam wtedy oddać z Vista czy mogę z XP.

Nagraj rozmowę i już