Laptop z plusa a zmiana windowsa

Mam pytanie odnośnie laptopa wziętego wraz z modemem w plusie. Laptop od nowości ma zainstalowany system Windows 8 z powodu tego iż źle pracuje mi się na nim chciałabym zmienić windows na windows 7, gdybym zmieniła windows jest możliwość utraty gwarancji, z powodu ingerowania w oprogramowanie? Proszę o odpowiedź w tym temacie.

Spokojnie możesz zmieniać, bez negatywnych konsekwencji.

 

Wypal sobie tylko płyty DVD recovery z systemem 8 na wszelki wypadek, bo z partycją recovery różnie bywa.

 

Problem może być ewentualnie wtedy, gdy zainstalujesz nieoryginalny system i taki idzie do serwisu.

JNJN Dziękuję za odpowieź w tym temacie, jaka wersja systemu windows 7 będzie najlepsza do laptopa, Myślę że ultimate.

To już Twój wybór, ale jak Cię stać na tak drogi system, to OK.

A co takiego zaawansowanego na nim robisz, że ta wersja Ci potrzebna? No chyba, że masz nadmiar gotówki z którą nie wiesz co zrobić.

Całkowicie wystarczy Home Basic lub Premium ewentualnie Professional

Poczytaj: http://windows7forum.pl/wersje-windows-7-omowienie-i-porownanie-126-t

Home Premium jest w większości najbardziej optymalny.

Windows 7 Home Premium jest zupełnie wystarczający do użytku domowego.

Windows 7 home premium wystarczy? Skąd pobrać wina? Skopiowanego z oryginału? A jak zrobić te płyty recovery z systemu windows 8? Zrobić bootowalną płytę?

 

Kupić oryginał.

 

Masz w systemie aplikację do wykonania recovery, instrukcja do lapa lub net i do roboty.