Laptop z TV i wieżą

Witam. Chciałbym podłączyć laptopa z TV, wiem że jest masa tego pewnie na forum i google działa ale nie wiem jak jest z jakością obrazu ?

TV mimo starości posiada EURO złącze i chinche(DVD podłączone jest pod nie, ale że wygrane to nawet Divixa nie ma, a takto obraz jest ładnej jakości).

W laptopie natomiast S-Video i VGA.

S-Video z Euro czy S-Video z chinchami ?

Na którym byłaby lepsza jakość, chciałbym jak wiadomo oglądać filmy.

Co do wieży to kabelek już mam i z tym problemu nie będę miał bo teraz działa, podłączam pod słuchawki i idzie ładnie dźwięk.

z PC dostałem kabelek z wyjściem S-Video jednak on ma tylko jedno wyjście(żółty).

A jak DVD jest to są trzy, Żółty, Czerwony, Biały czy jakoś tak i są 3 do DVD i 3 do TV.

A np. Tuner TV w laptopie.

http://allegro.pl/item380358640_tuner_t … ratis.html

Coś takiego np. po kiego tyle kabli ? Na innych aukcjach jeszcze więcej widziałem. Skoro to ma odbierać sygnał więc potrzebuje wejścia na kabel antenowy i ew. na radio a tutaj jeszcze są 3 chinche i jeszcze coś ;p

Potrzebne te chinche do czegoś?

Antenka też jest jakaś, że to niby ma “probować” odbierać sygnał ?

do obrazu z karty graficznej potrzebny jest tylko żółty cinch, ew s-video -te inne cinche do dżwięku

co do jakości to bywa różnie…

teoretycznie najlepiej jest s-video-s-video

ale s-video-cincch

lubs-video-euro

-czasami bywa lepiej…

VGA jest do monitora /chyba,że zstosujesz specjalną przejściówkę

—musisz próbować…

a nie lepjej Lapek VGA [D-SUB], tv sart [eurozłącze] + audio chich :stuck_out_tongue:

No to bym musiał konwenter jakiś tam VGA ;p Mi chodzi o jakość, żeby to nie było skopane.

Na allegro nawet znalazłem S-Video z mini-jackiem na Euro za 4zł ;] +8 przesyłka.

Z tym że pisze, iż trzeba przełączać tryby AV dopoki nie będzie S-Video a ja mam tylko AV1, Av2, AV2S, AV3, więc ten AV2S jest S-Video czy nie ?

Chyba wezmę coś S-Video+mini jack na chinche z przejściówką na Euro, jak na Euro pójdzie to będę tego używał nie to na chinch.