Laptop za +/- 1000 zł

Witam mam pytanie jaki laptop polecacie w cenie 1000 zł? Laptop ma służyć do przeglądania internetu i sporadycznego grania w CS:GO (oczywiście nie mówię o rozgrywce na najwyższych ustawieniach). Sprzęt może być nowy lub używany. Ma mieć 8gb RAM lub chociaż możliwość rozszerzenia do 8gb.
Z góry dzięki : )

1 polubienie

W tej cenie nowy niestety odpada. Do przeglądana samego internetu, jeszcze jako tako.
Lenovo Thinkpad T460
HP Probook 650 G1
Lenovo Thinkpad L460

Z najtańszych wyciagajacych stosunkowo stabilne fps … 2200u, ale na promocjach startują za 1500 https://www.youtube.com/watch?v=pqqP0uhU2uU

1 polubienie

Za te piniąszki to może jakaś stacjonarka .

Niestety musi byc laptop

Pewnie coś takiego:

Oczywiście może coś lepszego wpaść, ale na parę minut szukania to niezła cenowo propozycja.

Takie “promocje” potrafią w sklepach po 2x tyle wisieć, a sprzęt niemal nówka, na standardy “poleasingowe”, mniej z 5 lat … :wink:

Nie wiem co ci polecić, ale HP Elitebook 8560w wystarcza mi do gier nieznośnych dla większości procesorów Pentium i emulatora SmartGaGa na wyśrodkowanych i niższych ustawieniach renderowania. Grzeje się, ale nie jakoś strasznie. Grafika w większości starcza i temperatura GPU zazwyczaj nie dochodzi do 60 stopni. Zapłaciłem 1450 złotych, ale w tym był koszt transportu z drugiego końca Polski i przez pośrednika, który dobrał go do moich wymagań. Taniej wyszło, bo akurat sąsiad niedaleko pracuje i przywiózł.

I właśnie takich przepłaconych staroci chcemy mu oszczędzić.