Laptop zawiesza się na logo Windows i nie włącza sie po aktualizacji

Witam, wczoraj sciagnely się aktualizacje na laptopie i dziś włączając kompa wszystko się chyba zainstalowalo i zacięło się nie pamiętam dokładnie ale było to na logo Windows albo jak było już wszystkie pliki zainstalowane np 14382/14382 chyba z 5 minut czekałem, az zresetowalem go bo spieszylo mi się a nigdy tak długo nie instalował, przy odpaleniu zawiesza się w nieskończoność na logo. próbowałem odpalić awaryjnie i działa, uruchomiłem przywracanie systemu, wszystko poszło ale dalej się zatrzymuje na logo Windows przy wlaczaniu, teraz probuje narzędzia do naprawy systemu przy uruchomieniu

Włącza się lecz ikony wolno się ładują a gdy włączam aplikacje np chrome lub avast to po paru minutach nie odpala się i jest komunikat aplikacja nie odpowiada zakończ proces lub anuluj, gdy wybiorę zakończ proces to wszystko znika z ekranu zostaje tylko tapeta i na nic nie reaguje komp oprócz resetu 

Pośpiech jest wskazany przy łapaniu pcheł . Zrobiłeś rzecz najgłupszą z możliwych . Czasem to trwa zwłaszcza jak się ma dysk HDD 5400 rpm . Naprawa bez nośnika z systemem (DVD lub USB) nie ma wielkiego sensu .

WIN+R

EVENTVWR.exe

OK

Co pisze na ten temat ?

Ewentualnie FRST (ADDITION - logi Podglądu Zdarzeń) ?

WIN+R

CMD.exe

OK

SFC.exe /SCANNOW

ENTER

Przywracanie systemu ?

Scannow zrobiłem w trybie awaryjnym z wierszem poleceń

A z tego podglądu zdarzeń co powinienem znaleźć?

http://fotowrzut.pl/YJRJYX64T5
BTW : po tym poprzednim przywroceniu systemu komp się wlaczał normalnie ale lagowało ikony i w ogole programy nie chcialy się wlaczac, teraz po prau restartach i aktualnie wlasnie zrobilem te zdjecia z podgladu zdarzen i system jest szybki i dziala dobrze, chrome normalnie sie uruchomiło, sprawdzic ponowne uruchomienie systemu? Co robic, gdyż teraz działa normalnie ale wlasnie czy bedą dalej problemu po ponownym rozruchu
BTW 2: Dzieki za dotychczasową pomoc, jeszcze troche jej potrzebuje

Wyczyść wszystkie 5 dzienników , uruchom ponownie komputer tak aby lista sygnalizowanych problemów była aktualna . Potrzebna jest treść komunikatów ! Dzienniki zdarzeń można zapisać do pliku .evtx .

Bardzo dziwne, teraz jest wszystko ok moim zdaniem tylko możesz mi wytlumaczyc dlaczego tak sie działo?
Po przywroceniu kopii systemu chyba to byla 2 próba gdyż jeden raz probowalem z rana bez skutku i teraz było tak ze przywrócilem system z przed 3 dni, wlaczył się i ekran był czarny i widniał sam kursor, potem zrobilem reset i nastepnie bylo tak 3 razy czyli lagowały ikony i ogolnie aplikacje zadne nie wlaczaly się, teraz jest wszystko w porządku.
Jedynie bledy z avastem bo musze zaktualizować,
cos z sharedacces_net cos z ip ale nie ważne,
Dhcp- cos z przydzielaniem ip też nie ważne
no i teraz 4 niepowodzenia inspekcji się pojawiły ale to tez nie wazne chyba

Ty chyba jednak masz więcej “szczęścia niż rozumu” ! Trzeba zobaczyć co pisze . To niekoniecznie są krytyczne zdarzenia .

:stuck_out_tongue_winking_eye: tutaj jest tych zdarzeń dziesiątki, nie widze czegoś zagrazającego, moim zdaniem jest chyba w porzadku, no nie wiem co mam dalej Ci napisać ;/

Tak naprawdę jaki jest stan faktyczny dowiesz się podczas użytkowania komputera instalacji i poprawności działania programów itp. , etc.

co robić w takim razie jesli cos bedzie sie psuło?

Będziemy się wtedy “pochylać” nad tymi problemami .

No dobra, wczoraj były 2 aktualizacje,  dziś włączam kompa i już dobre 20minut jest proces przygotowywania do konfiguracji systemu Windows, nie wyłączaj komputera. 

Co zrobić? 

Może zresetuje i wyłącze aktualizowanie w ogóle? 

Halo, potrzebuję pomocy :confused:

Nie mogę ominąć procesu konfigurowania nawet w trybie awaryjnym i nie mogę wejść do systemu, co robic