Laptop zawiesza się przy Starcie

Witam.

Od przedwczoraj mam problem z laptopem, tuż po uruchomieniu go staje na napisie “ASUS” nie dochodzi nawet do biosu…

Model mojego laptopa to (ASUS F50Z) mam system (Windows 7 Ultimate x64 PL - Orginalny) laptop startuje jak gdzieś za pierwszym razem pochodzi z 20minut, a potem będę go uruchamiał z 10 razy od nowa i na każdym razie będzie stał na logu “ASUS”. Szukałem w internecie i na tym forum czy nie było już tego problemu, ale znalazłem jedynie problemy ze startem systemu operacyjnego, że stoi komuś na Zapraszamy itp.

Systemu się także wgrać nie da ponieważ jak już mówiłem nie dojdzie nawet do biosu…

Pozdrawiam Vazixable i liczę na szybką pomoc.

Jeżeli nie dochodzi do BIOS’u to jedyne co można zrobić jeżeli laptop nie jest na gwarancji to wyjąć baterię od BIOS’u i przełożyć RAM w slotach.

Ok…

Wiem już troszkę więcej…

Uruchomiłem laptopa jak był uśpiony, i nonstop “pika” jakby dodało nowy sprzęt i go usunęło.

A w “Komputerze” non stop mruga nowy dysk, raz o nazwie “Dysk Wymienny” raz “Dysk Sieciowy” a raz jako “Dysk Lokalny”.

Jakbym teraz wyłączył laptopa, to nadal by się nie włączał :?

PS: Laptop jest na gwarancji, ale numer seryjny został tylko na Baterii laptopa i na pudełku z laptopa, a w internecie

ludzie pisali że musi być to napisane też na laptopie, co mi się już starło… więc pewnie zapłaciłbym z 200zł za wysyłanie

i zwracanie kurierem itd. i nic by mi nie zrobili.