Laptopa dla graczy

Witam wszystkich!

Mam na sprzedaż używanego laptopa firmy Gateway model P-7811FX

Procesor Core2Duo P8400 2,26GHz

Pamięć 4GB DDR3 1066MHz

Dysk twardy 2x250GB 5400obr.

Karta graficzna GeForce 9800GTS 512MB DDR3 256bit

Matryca 17’ WXGA+ 1440x900

Oryginalny system Vindows Vista

Bateria trzyma ponad 2 godziny

W zestawie laptop, ładowarka, plecak Targusa

Stan bardzo dobry, lekkie ryski na spodzie obudowy, lekkie zadrapanie w okolicach ToutchPada,

brak napędu DVD (wstawiony tymczasowo z innego komputera), po zmianie oprogramowania na Windows 7 nie działa panel do ściszania/podgłaśniania

Laptop używany głównie do obróbki grafiki.

Cena 2299zł do negocjacji :slight_smile:

Oferty proszę składać na GG lub PW

GG: 28169036

“Karta graficzna GeForce 9800GTS 512MB DDR3 256bit” no nie wiem czy to taka super karta i to dla graczy …

Ja na swoim lapie mam radeonka 5650 i też zbytnio się na nim pograć nie da przynajmniej na tyle by nazwać go super kartą ;]

karta ciągnie Starcrafta2 na wysokich detalach więc jest dobrze. Na ustawieniach ultra da się zauważyć klatkowanie.

GeForce 9800m to jednak karta z wyższej półki. Przecież GeForce typy GT ileś tam się chowa np GT330m :slight_smile:

Może dla Ciebie super kartą nie jest ale stosunek jakości do ceny myślę że rewelacja.

A tak na marginesie to co? Chciałeś się pochwalić swoją kartą graficzną?

Radeon 5650 występuje już w tańszych laptopach - poniżej 2000zł. Ale trzeba zwrócić uwagę nie tylko na grafikę ale także na pozostałe podzespoły. Może po prostu lapek ci nie pociągnie różnych aplikacji ze względu na procesor a nie kartę graficzną :slight_smile:

Aj zwracam honor zapomniałem się że owa grafika ciągnie na magistrali 256 ;/ radeonek na 128 więc dość słabo wypada w porównaniu z twoją grafiką ;]

Wszystko jest kwestią konfiguracji ;]

Kończę “spam” w twoim tobie, nie ma ludzi nie omylnych. Zawsze jakiś bump ;]