Laptopy gamingowe second hand

Witam, co sądzicie o takich stronach? To sa fejki? Co jak zamówię takiego laptopa? http://palmelectron.com/

Ostatnio podobne reklamy wyskakiwały mi w reklamach na FB, sądząc po cenach nikt nie sprzeda laptopa aż tak okazyjnie w dodatku jako “odnowionego”, a nawet jeśli to doliczyć należy zapewne VAT i cło. Z ciekawości przeklikałem ofertę z lapkiem Razer-RZ09 w “promocji” z 10k na 855 zł i pierwsze co się rzuca w oczy to pod opcjami płatności “Buyer protection” jest wklejone “dla oka” z niedziałającym przyciskiem “Learn more”. Domena powstała we wrześniu, pomimo opisanej długiej historii w 'About Us". Zapewne jeśli dokonamy przelewu to nie zobaczymy ani sprzętu ani kasy już więcej i dochodzenie swoich praw może być mizerne w skutkach. Moim zdaniem najzwyklejszy scam.

1 polubienie

Dzieki

Trochę siedzę w temacie, już widziałem 3 inne takie strony praktycznie identyczne, logo z painta tylko inna nazwa w Polsce też ostatnio był podobny sklep nie pamiętam nazwy lecz oszukali kilkadziesiąt jak nie kilkaset osób.

Musicie myśleć trzeźwo NIE da się kupić dobrego sprzętu tak tanio jest to NIE realne.

ThundeRobot 911-S5a 2.8GHz i7-7700HQ 15.6" 1920 x 1080pixels Black Notebook NVIDIA GeForce GTX 1050 128GB SSD+1TB za … 385 zł (słownie trzysta osiemdziesiąt pięć złotych).

Przecież tu nie powinna się zapalić czerwona lapka tylko syreny alarmowe powinny wyć na maksa.

Że tak powiem “poświęciłem” się dla dobra ogółu i 3 dni temu zakupiłem “to cudo” . Płatności doszukałem się jedynie za pomocą karty kredytowej, a co za tym idzie okazało się cena jest w moim przypadku większa o 25%, a płatności miałem dokonać w juanach . Również dostałem dwa potwierdzenia na maila o zamówieniu. Więc czekamy te 7-15 dni. Gdyby komuś przyszło też do głowy to co mi, to niech dalej przewinie tą reklamę. Dam znać

I jak dotarło coś? Chociaż e-mail? XD

Na stronie której można monitorować przesyłki widnieje wpis że w czwartek opuścił służbę celną. Więc czekamy jeszcze

2 polubienia

Ale ta cena +¼ powala.

Dobra sciema nie jest zła :slight_smile:

Niezły fake, X1 carbon u nas w zaufanym poleasingu od 2k a tam 5 stówek?

Będzie hit jak faktycznie coś dostaniesz poza nauczką.

1 polubienie

Jaki to zaufany poleasing?

To taki w którym kupowałem i który nie zawiódł.

W ostatnim wpisie źle przetłumaczyłem wpis który oznaczał że przesyłka został zwolniona z opłaty celnej. W piątek widniała nowa że przesyłka trafiła do kuriera a dziś jest rzekomo w sortowani. Ale nie oszukujmy się każdy może sobie takie rzeczy zmieniać.

Czekamy na info czy i co przyszło oraz ewentualnie w jakim stanie.

Wciąż nic?
W takim razie podejrzewam czegokolwiek po miesiącu lub wcale… :frowning:
Edit: widzę że dziś mija miesiąc więc raczej lipa :confused: